З днем ​​народження, моя дорога одногрупниця. Нехай все тобі в житті вдається, нехай буде барвистим і успішним кожен твій день, нехай у тобі завжди поєднується бравий розум і неймовірна краса, нехай тобою керують вірні прагнення та душевна доброта.

Незважаючи на те, що день народження, Ти сьогодні як завжди прекрасна! У нашій групі без такої розумної, привабливої, цікавої дівчини було б сумно! Нехай здійснюються мрії, зростають амбіції та множиться щастя!

Гарною та милою одногрупницею бажаю в день народження легкого навчання та безперешкодних сесій, щастя в особистому житті та удачі у справах, веселих друзів та захоплюючих подорожей, плідних буднів та повноцінного відпочинку на вихідних.

Прикольне дівчисько, хорошу подругу, одногрупницю і просто доброго чоловічка вітаю сьогодні з днем ​​народження! Сьогодні хочу подарувати тобі багато добрих слів та найщиріших побажань. Бажаю тільки миру, світла, любові та добра в цьому житті. Бажаю, щоб ти своєю гарною ходою, на високих підборах сміливо і гідно йшла твердо наміченим шляхом. Щоб шлях тобі освітлювало сонце, віяв теплий і лагідний вітер, а супроводжували тебе справжні друзі.

Милу та чарівну одногрупницю вітаю з днем ​​народження. Бажаю чарівної краси та пишноти душі, блискучих перспектив та неймовірних ідей, добрих друзів та великої удачі, талановитих здібностей та неземного щастя.

Мила одногрупниця, вітаю тебе з днем ​​народження. Нехай тобі часто щастить, нехай будь-яка твоя задумка врешті-решт перетворюється на гучний успіх, нехай будь-яка твоя надія неодмінно буде виправдана, нехай будь-який день твого життя обов’язково буде щасливим, плідним та насиченим.

Вітаю з днем ​​народження, моя чудова одногрупниця. Бажаю тобі доброго ранку, смачного сніданку, веселих пар, вірних знань, кращих змін у житті, надійних друзів, романтичної вечері, цікавих захоплень, чудового відпочинку та безперечних успіхів.

З днем ​​народження, моя дорога одногрупниця. Бажаю тобі великих успіхів і досягнень у житті, неймовірної удачі та великого щастя, чудових ідей та творчих задумів, незламного щастя та щирого кохання, яскравих вражень та променистого настрою.

Дивіться також