З Днем народження. Нехай у житті буде маса витівок та перемог, удач та пригод, сміливих вчинків та яскравих моментів. Бажаю двійками не бруднити щоденник, але вдвічі множити всі свої успіхи!

Вітаю з днем ​​народження нашого школяра! Бажаю веселих шкільних днів, бешкетних друзів, допитливості у навчанні та розуміючих вчителів!

Вітаю з днем ​​народження! Бажаю бути сміливим і різнобічним, невтомним та веселим, енергійним та впевненим, цілеспрямованим та наполегливим. Слухайся батьків, розумій вчителів, бережи друзів, вір у свої мрії! Успіхів і завжди чудового настрою.

От і став наш школяр на рік старшим! Вітаємо з Днем народження! Бажаємо чудового настрою, відмінних друзів, успіхів у навчанні, досягнень та результатів у всіх напрямках. Здоров’я, веселощів, нових відкриттів та захоплень. Будь щасливий!

Вітаю з днем ​​народження! Нехай шкільне життя залишиться доброю сторінкою в пам’яті назавжди, бажаю успіхів у навчанні та високих позначок, міцних знань та захоплюючих інтересів, вірних товаришів та гарного настрою, великого щастя, удачі та везіння.

Вітаю з днем ​​народження і хочу бути допитливим, як Алі-Баба, мрійливим, як Маленький принц, хоробрим, як Мауглі, наполегливим, як капітан Немо, винахідливим, як Робінзон Крузо. Загалом, нехай у будь-якій ситуації завжди знаходиться легке та вірне рішення. Бажаю тобі цікавого навчання та захоплюючого життя, крутих ідей та відмінних друзів поруч!

Вітаю іменинника з днем ​​народження! Бажаю виконання бажань та мрій, щоб у навчанні все виходило та оцінювалося лише на п’ятірки. Нехай на спортивній ниві на тебе чекають одні успіхи та перемоги. Будь здоровий, щасливий і коханий.

З Днем народження. Бажаю бути школярем-відмінником, хлопчиком-сміливцем, у будинку помічником, у компанії друзів лідером, у кожному дні відважним підкорювачем великих просторів щастя, успіхів та досягнень у будь-яких інтересах.