Нехай у роботі завжди буде настрій, у будинку — порядок і затишок. Поваги у колективі, розуміння у колі друзів, більше позитивних моментів, регулярних компліментів, жодного стресу.

Цього дня ми всі хочемо привітати Вас! Нехай життєві труднощі ніколи не стануть на шляху, щоб кожен наступний день приносив із собою чарівну усмішку і теплий, піднятий настрій!

Дорогий та улюблений класний керівник! Від щирого серця хочеться Вас привітати та побажати незабутніх вражень, неймовірних та дивовижних усмішок, нескінченного та бездоганного здоров’я!

Від щирого серця хочеться побажати Вам всього найкращого. Нехай кожен день буде наповнений спокоєм, гарним настроєм та приємною несподіванкою. Дякуємо за Вашу працю, турботу та терпіння!

З днем ​​народження, путівник дрімучими лісами науки, густими гаями шкільних проблем і труднощів. Для найпрекраснішого класного керівника хочу побажати завжди тримати на піку свій розквіт, сяяти талантами, розумом і добротою душі, будь-яка справа починати з ентузіазмом, а завершувати з відмінним результатом.

Мій чудовий та дорогий класний керівник, вітаю Вас з днем ​​народження. Сердечно бажаю завжди залишатися при всій красі та бадьорості сил, у відмінному настрої та доброму настрої. Нехай на роботі на вас чекає успіх і радість, а в особистому житті — щастя та любов.

Вітаю з днем ​​народження! Бажаю щодня прокидатися з посмішкою, щоб усі шляхи у житті були вдало обрані! Нехай будь-яка справа буде на радість, сім’я буде міцною, клас – дружний, а учні – вдячними та вихованими!

Вітаю свого коханого класного керівника з днем ​​народження! Класний керівник — він на те й класний, бо людяний, розуміючий і вроджений педагог, закоханий у свою справу. Ви унікальний наставник, який веде за собою невидимою ниткою знань та уроків. Нехай у вас буде гарне здоров’я, щасливе життя та великий затишний будинок, наповнений ароматом благополуччя.