Вітаю з днем ​​народження! Бажаю, щоб не коротило і не замикало, щоб лампочки розуму завжди світили яскраво, щоб у душі горів вогник втіхи, щоб серце іскрило почуттями кохання. Удачі та успіхів у роботі, благополуччя та великого щастя в житті. І нехай не буде проблем ні в енергетиці, ні в особистих справах, ні у відносинах із близькими, ні в планах, ні у прагненнях.

Вітаю із днем ​​народження успішного енергетика. Бажаю миру і добра, великої удачі та благополуччя, бажаю зігрівати рідні серця, бажаю, щоб у будь-якій справі виявлялася сила могутня, бажаю, щоб на душі було світло, і по життю, щоб завжди щастило.

Бравого енергетика, відважного героя, який дарує світло і тепло в оселі і душі людям, вітаю з днем ​​народження. Бажаю оптимістичного настрою, впевнених сил та відмінної роботи, відсутності збою передачі, запобігання аваріям та поломкам, бажаю великих планів та чудових ідей, міцного здоров’я та радісних новин, світлого щастя та теплої надії душі.

Вітаю з днем ​​народження відповідального та шанованого енергетика. Бажаю впевненості, розважливості, рішучості, раціоналізму та корисних ідей. Бажаю, щоб життя було завжди заряджене лише позитивною енергією. Бажаю великої удачі, міцного здоров’я та благополуччя на шляху.

З Днем народження. Бажаю бути не лише за професією, а й по життю людиною-енергетиком. Прокидайся з великим зарядом бадьорості, впевнено став перед собою цілі, рухайся вперед і з піснею, за допомогою енергії кохання добивайся всього і завжди!

Вітаємо нашого енергетика із днем ​​народження! Бажаємо, щоб завжди стабільною була напруга в мережі, справним — обладнання, повним — банківський рахунок! Міцного здоров’я, достатку та затишку в сім’ї, відчуття повноцінності та затребуваності, щастя та виконання бажаного!

Ентузіазму , Наполегливості , Щоденного успіху, Рішучості , Геніальної думки, Щомісячної премії, Терпіння , І справжнього щастя, До расот життя, У дачі бажаю від щирого серця . З Днем народження. Будь славним енергетиком і залишайся чудовою людиною. Здоров’я, достатку та поваги тобі.

З днем ​​народження вітаю найкращого енергетика світу. Бажаю надійних джерел енергії в діяльності та житті, бажаю поваги та благополуччя на роботі, бажаю великого щастя в житті та великої удачі, бажаю яскравого світла на шляху до мрій та чудового настрою.