Нашу прекрасну медсестричку із золотими руками та величезним добрим серцем сьогодні щиро хочемо привітати з днем ​​народження. Бажаємо, щоб усі хвороби відступали побачивши одного твого білого халатика. Нехай завжди здоровими і квітучими будуть і твій зовнішній вигляд, і весь навколишній світ. Бажаємо успіхів у роботі. Нехай всі твої уколи будуть м’якими і в ціль, а подяка пацієнтів завжди виражатиметься у цукерках, квітах та посмішках.

Вітаю з днем ​​народження. Найчарівнішою і найдобрішою медсестрі я хочу побажати хороших терплячих пацієнтів, вірних і незаздрісних подруг, постійного свята в сім’ї та затишку в будинку, великої удачі на шляху до мрії та любові в серці, яке взаємне.

Поспішаю привітати чудову медсестру з днем ​​народження! У тебе велике серце, ти працьовита, відповідальна і твої легкі руки рятують від страху всіх пацієнтів! Бажаю, щоб добрих днів було завжди багато!

Вітаю із днем ​​народження, чарівна медсестра. Бажаю почуватися ширяючим ангелом і дарувати пацієнтам надію, бажаю щодня свій зустрічати з посмішкою і прямувати в політ за мрією. Будь здорова, енергійна, чудова.

Мила , Єдина в своєму роді, Достойна , Сміла , Природна , Сонячна , Талановита , Розкішна , Ангельськи красива, — з днем ​​народження, медсестра . Бажаю прекрасного життя, прекрасних миттєвостей, прекрасних почуттів та чудових результатів роботи.

З днем ​​народження, медсестра! Бажаю завжди залишатися сестрою милосердя та доброти, дівчиною краси та чарівності, людиною великого потенціалу та невтомної енергії. І нехай сміх кожного дня продовжує життя, нехай подяка від кожного пацієнта додає ентузіазму та впевненості.

Вітаю із днем ​​народження чудову жінку! Нашу душевну та щиру медсестру. Нехай стерильно чистим буде життєвий шлях. Нехай душа сповнюється любов’ю та радістю. Бажаю, щоб усі, навіть найсміливіші мрії, справдилися. Щоб турбота, ніжність, теплота та комфорт оточували щодня. Здоров’я, достатку, здобутків та багато усмішок! Зі святом!

Чудову медсестру вітаю із днем ​​народження. Бажаю вдячних та добрих пацієнтів, благополучної роботи та успіхів у діяльності, радості та щастя, поваги та любові, доброти душі та серця, краси та удачі.