Вітаю з днем ​​народження найкрутішого та найвідривнішого байкера. Бажаю веселих байкерських з’їздів та чудового відпочинку в колі друзів, міцного здоров’я та відмінного настрою, найшвидшого та найвірнішого залізного коня, благополуччя, рівних доріг, великого щастя та успіху.

Хай. З Днем народження тебе. Нехай вірним другом буде байк, хай у твоїй банді буде брат за брата, хай міцно тримається штурвал у твоїх руках. Бажаю хвацько відпалювати і на дорогах, і в житті, бажаю бути центровим свого щастя, бажаю швидкою кулею мчати до успіху.

З Днем народження. Не захоплюйся лихацтвом, але залишайся завжди таким веселим, щирим, впевненим, рішучим, вільним тілом і душею, відкритим для нових просторів та звершень. Бажаю тобі міцного байкерського здоров’я та невтомної запопадливості до своїх мрій.

Будь наполегливим у пошуках великого успіху та особистого щастя. Завжди знаходиш те, що мріє твоє відважне, але добре серце. Вітаю з днем ​​народження! Нехай твій мотор упевнено реве, нехай твій кінь забирає тебе в просторі великих пригод. Бажаю міцної чоловічої сили, відмінного здоров’я та завжди веселого байкерського настрою.

З днем ​​народження, байкере! Бажаю, щоб твій залізний кінь завжди мчав тебе до великих пригод, до вірних успіхів, до світанку удачі. Будь міцним, цілеспрямованим, жвавим, невтомним та сильним. Бажаю дешевого, але якісного бензину, а також яскравих та гучних витівок!

Відважного та сміливого чоловіка, ризикового хлопця, веселого та чудового байкера вітаю з днем ​​народження. Бажаю яскравої та барвистої реальності та елементами оптимізму, вірної удачі та великого везіння, бажаю міцного здоров’я, благополучних та світлих доріг, бажаю надійних друзів та великого щастя у житті.

Прекрасного хлопця бравих ідей, чудового байкера вітаю з днем ​​народження. Хочу побажати яскравих ліхтарів на дорозі життя, безперечних успіхів та великих перемог, непереможного здоров’я, вірних товаришів та щирого кохання.

Брутального байкера вітаємо із днем ​​народження! Бажаємо приголомшливого почуття швидкості та свисту вітру у вухах! Ідеальної дороги, правильних шляхів, супутньої погоди та неймовірних відчуттів! Нехай твій рух не знає перешкод!