Прекрасного кадровика вітаю з днем ​​народження! Хочу побажати впевненості у собі та своїх силах, благополучної діяльності, розуміння та поваги на роботі, високих успіхів та легких шляхів у вирішенні будь-якого питання, відмінного здоров’я та чудового настрою, удачі та особистого добробуту.

Шановного кадровика вітаємо із днем ​​народження! Бажаємо, щоб було менше рутини та більше позитиву, менше плинності та більше кваліфікованих та перспективних кандидатів, менше суєти та більше гармонії, уваги, добробуту та достатку. Усіх Вам благ!

Нехай твій день народження буде наповнений найрадіснішими емоціями, бажаними подарунками та чудовим настроєм! Бажаю тобі завжди залишатися такою ж щасливою людиною та висококваліфікованим кадровиком. Нехай зарплата зростає вгору, а успіх крокує туди ж, куди і ти!

Чудового кадровика вітаю із днем ​​народження. Хочу побажати завжди вміти створювати веселу атмосферу роботи та відпочинку колективу, спрямовувати сили та засоби у потрібне русло, постійно залишатися затребуваним фахівцем, людиною власного щастя та великих заслуг.

Відповідального кадрового працівника вітаємо із днем ​​народження! Бажаємо точності, розважливості, впевненості у завтрашньому дні, творчості та практичності!

Дорогий працівник трудової книжки та КЗпП, приймай щирі привітання та побажання вдалих співбесід під час закриття вакансій, успішного впровадження трудової дисципліни та зростання власної кар’єри до начальника відділу кадрів. Поваги, благополуччя, здоров’я та спрощеного розрахунку власних відпускних!

З Днем народження! Зазвичай Ви тримаєте нас на олівці, а сьогодні приймайте розпорядження від колективу. Нехай здоров’я завжди слідує посадовій інструкції, а щастя і успіх дістаються понад оклад, за преміальною програмою. Бажаю, щоб кохання не знало вихідних, а зі смутком та сумними новинами контракт був назавжди розірваний.

Вітаємо, кадровик! Нехай усі вакансії будуть закриті, а на співбесіди приходять найпрацелюбніші та найвідповідальніші. Бажаю зарплату більшу, а відпустки довгі. Нехай складається життя за наміченим планом, а успіх переслідуватиме за п’ятами.

Дивіться також