Відмінного військового, людину мужності та сили, честі та великої поваги вітаю з днем ​​народження! Бажаю ніколи не втрачати пильності та впевненості у собі. Бажаю завжди залишатися справедливим і відважним, у будь-якій ситуації виявляти свій героїзм та ентузіазм. Бажаю заслужених нагород у діяльності та найбільшого щастя в житті!

Вітаємо з Днем народження! Відвага, мужність та честь є синонімами твого імені. Але сьогодні хочемо побажати простого людського щастя. Бажаємо, щоб у житті відбувалися справжні чудеса. Живи на повні груди, відволікайся від вантажу суворих службових днів. Нехай тебе оточують надійні товариші, нехай кохана жінка буде поряд завжди.

Вітаю із днем ​​народження бравого військового. Від душі хочеться побажати твердості характеру та мужності серця, міцної витримки та чудового здоров’я, щасливого життя та великих подвигів, доброї удачі та щирого кохання.

Наказую приймати вітання у свій день народження! Бажаю сміливо, впевнено, вправно та майстерно підходити до будь-якої справи, бажаю чітко, часто, відважно та рішуче віддавати накази своєму серцю бути щасливим. Здоров’я, сил, військової витримки та вірного кохання.

З днем ​​народження, людина доблесті, мужності, сили та відваги! Ти бравий військовий. Так залишайся таким завжди! Нехай ніщо й ніхто не зможе тебе зупинити чи перешкодити досягненню твоїх цілей. Бажаю відповідально зберігати військові таємниці, міцно любити своїх близьких та наповнювати щодня свого життя успіхом, статком та благом.

З днем ​​народження, красивий, сміливий, здоровий. Бажаю таким і залишатися ще багато років. Хай служба буде бравою, твій характер — хвацьким, а життя — веселим і завзятим. Бажаю не знати поразок і завжди докопуватися до істини, бажаю твердо вірити в себе та завойовувати величезний успіх.

Я бажаю тобі, щоб життя було слухняним як солдат, щоб виконувало всі доручення на щастя та удачу. Нехай радість, немов зірки на погонах, міцно сидить на плечах, а рідні завжди будуть поруч і ніколи не розлучаються. Зі святом!

Гарний, здоровенний, крутий і діловий, одним словом — військовий, у твій день народження хочу побажати тобі протягом ще довгих років і багатьох днів зберегти в собі якості справжнього лідера та переможця, завжди вміти дати відсіч ворогам та заздрісникам, ніколи не сумніватися у собі і постійно зберігати свою незворушність.