Дорогий мій партнер, разом ми згорнемо гори, я радий такому союзнику в справі. І в твій день народження від щирого серця хочеться побажати бути з фортуною на «ти», у роботі складати успішні прогнози та неодмінно їх виправдовувати, у житті сподіватися на краще і обов’язково залишатися завжди щасливим.

Вітаю з днем ​​народження, мій дорогий та шановний партнер. Бажаю великої вигоди від будь-якої справи та блискучого успіху, бравої удачі в роботі та діяльності без перешкод, оптимізму душі та впевненості в силах, вірної любові та підтримки близьких людей, великого везіння та високих доходів.

Вітаю з днем ​​народження мого шановного партнера. Бажаю бути завжди задоволеним своїм життям і щиро щасливим, бажаю, щоб наша справа тільки в гору йшла і приносила великий успіх і прибуток, бажаю завжди залишатися доброю і чесною людиною, сміливим і рішучим чоловіком.

Мій вірний товариш, шановний партнере, вітаю з днем ​​народження. Бажаю успішного процвітання нашої спільної справи, спільної удачі та плідної роботи. Бажаю завжди процвітати у всіх сферах життя і бути щасливою людиною. Бажаю міцного здоров’я, відмінного настрою, чудових підприємницьких здібностей та благополуччя.

Я бажаю любові та спокою на душі. Нехай щодня життя наповнюється радісними подіями та зігріває теплими спогадами. Кожна хвилина нехай несе моменти радості та щирі посмішки.

Прийміть вітання з днем ​​народження! Ми раді співпрацювати з Вами та сподіваємося: спільні зусилля приведуть до великих результатів! Бажаємо нових ідей, гідних перемог та впевненості у майбутньому!

Дорогий мій партнере, вітаю Вас з днем ​​народження! Нехай у нас попереду буде ще багато спільних успіхів, перемог та можливостей, а особисто Вам хочу побажати затишку в домі, добра в сім’ї, зростання кар’єри, перспектив у діяльності. Будьте здорові, міцні тілом і духом, сильні розумом та талантом. Успіхів Вам, достатку та великих проривів.

З Днем народження! Бажаю Вам отримання вигідних умов, контрактів, домовленостей. Щоб до вас усі ставилися з повагою та розумінням. Бажаю успіхів у кар’єрному плані та у сімейних справах.