Сьогодні ще яскравіше спалахнула твоя іскра. Вітаю з днем ​​народження. Бажаю «запалювати» на повну і брати від життя лише яскраві моменти, лише теплі обійми, лише світлі думки. Бажаю безпечної роботи та великої поваги. Бажаю неймовірних сил та швидкого досягнення всіх цілей, наче біг струму лініями електропередач.

З Днем народження! Нехай у місті твоїй душі яскраво горять лампочки надії. Нехай у роботі електричний струм тобі підкоряється, а в житті сила струму перетворюється на прагнення. Нехай не доводиться напружуватися і вдається чинити опір будь-яким труднощам.

Чудового електрика вітаю з днем ​​народження! Нехай у житті яскраво сяятиме лампочка щастя та удачі. Нехай не буде напруження душі та опору веселощам. Нехай діяльність здійснюється за належними правилами та нормами безпеки. Нехай буде на шляху все добрим та прекрасним.

Чудового електрика вітаємо з днем ​​народження! Бажаємо приємної роботи, постійної напруги в мережі, легких схем та цікавих розводок! Будь здоровий, з гарним настроєм та прекрасним самопочуттям! Достатку тобі, удачі та дружної родини!

Запалюй! З днем ​​народження, електрика. Нехай усюди для тебе горять вогні удачі, нехай у твоєму житті ніколи не гасне світло надії, щастя та благополуччя. Бажаю безпечної, чудової, швидкої роботи, бажаю щоденного свята в житті, оптимістичного настрою та кохання!

Вітаю! Нехай життя завжди сяє райдужними переливами, а заряди кохання будуть різного типу. Бажаю, щоб здоров’я іскрило фортецею, а душа світилася від щастя! З Днем народження!

Чудового майстра-електрика, приголомшливої ​​та доброї людини вітаю з днем ​​народження. Бажаю обережності та уважності, доброго здоров’я та впевненості, великого щастя в житті та удачі, щирого кохання та постійного везіння.

Вітаю з днем ​​народження людини-героя, відважного та доброго електрика. Бажаю від щирого серця безпечної роботи, високого професіоналізму, подяки за вірну працю та пошану. Нехай будинок наповнений буде щастям і затишком, а серце любов’ю і щирою радістю.