Бажаю, щоб твоє життя було нескінченним святом, а ти завжди залишався щасливою людиною! Нехай у всьому, за що б ти не брався, на тебе чекає успіх. Нехай у навчанні все буде чудово, щоб ти постійно отримував високу стипендію. Всіх благ тобі та виконання заповітних мрій!

З днем ​​народження, одногрупнику! Бажаю тобі великого успіху у всіх твоїх починаннях. Нехай твій талант, твоя харизма, твоя впевненість і твої амбіції тебе ніколи не підводять і завжди ведуть тебе тільки вперед. Бажаю займатися тільки тим, що подобається, і бути з тими, хто дорогий.

Вітаю з днем ​​народження, любий одногрупник. Я тобі хочу побажати оптимізму та удачі, бравих ідей та веселих витівок, райдужного щастя та яскравого світла на шляху до успіху, відмінного настрою та щирого кохання.

З днем ​​народження одногрупник. Я побажаю тобі всі іспити життя, всі сесії з навчання, всі заліки та тести складати на відмінно. Ніколи не опускай рук, вір у свої сили, домагайся поставленої мети, ставай тим, ким хочеш бути саме ти. Упіхів друже.

Нам з тобою дуже пощастило, бо ми освоюємо з тобою найцікавішу та найкориснішу професію. І знаєш, я кожному побажаю такого одногрупника, як ти! У твій день, я бажаю тобі, щоб усі твої професійні плани виконалися, щоб диплом виправдав себе і щоб обрана тобою спеціалізація приносила величезний дохід і безліч приємних вражень!

З днем ​​народження, мій одногрупник. Бажаю повної відсутності страху у твоєму житті, постійних успіхів та досягнень у навчальному процесі, чудових ідей та цікавих задумів для щасливого життя, високого інтелекту, унікального таланту та бравої інтуїції у будь-якій справі.

Дорогий мій і шановний одногрупник, з днем ​​народження тебе. Нехай у тебе буде багато сил та удачі для здійснення життєвих планів. Нехай буде міцним фізичне здоров’я, міцними моральні підвалини. Щастя тобі на все життя, удачі та гарного достатку. Бажаю поряд улюблених людей та вірних друзів.

Дорогий мій одногрупнику, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю бути душею компанії та лідером у колективі, доброю людиною та сміливим хлопцем. Нехай у тебе завжди вистачає сил та бажання для здобуття знань, ідей та натхнення – для творчості, щирості та світлих почуттів – для щастя.