З Днем народження! Бажаю великого успіху та впевненості у своїх силах! Домагайся того, про що мрієш, не піддавайся зневірі і будь веселішим і сміливішим. Нехай усе добре, що ти придбав у школі — знання, друзів і, можливо, перше кохання — залишаться з тобою назавжди, а сама школа буде світлим і теплим спогадом. Щастя тобі, вітаю!

Вітаю із днем ​​народження свого однокласника! Бажаю, щоб твої мрії справджувалися і радували тебе. Щоб навчання давалося легко, відкриваючи нові обрії. Будь здоровий, активний, спортивний, харизматичний та усміхнений!

З днем ​​народження тебе мій любий однокласник. Бажаю тобі яскравих емоцій, щастя, добрих оцінок. Нехай у твоєму житті будуть лише позитивні моменти. Ти особливий, і однозначно зумієш досягти висот. Відкрий себе спорту, книгам, урізноманітнюй своє життя. Не вір у випадок, а вір у свої сили і все точно вийде!

Дорогий однокласнику, вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю тобі чудового здоров’я, бадьорості та активності, успіхів у навчанні та великих досягнень у своїх захопленнях, бажаю веселощів та радості, гарного настрою та вірної удачі.

З днем ​​народження однокласник. Бажаю ні про що не паритись, ні з ким не ворогувати, ні за що не відмовлятися від своєї мрії. Будь міцним, сміливим, енергійним, наполегливим, впевненим у собі та спрямованим до перемоги. І нехай другим твоїм ім’ям буде успіх.

З днем ​​народження тебе, мій однокласнику. Бажаю фантазії під час творів, удачі на контрольних та блискучій інтуїції під час диктантів. Нехай у тебе буде багато різносторонніх захоплень, великих ідей і можливостей, цікавих подій і справ.

Вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю, щоб усе задумане сьогодні, збулося, щоб у твоєму житті було багато друзів, кохання та щастя.

Шановний мій однокласник! З Днем народження! Бажаю тобі, щоб усе те, про що в дитинстві ти мріяв, здійснилося і твої плани на життя збулися! Щоб ти обов’язково досягнув тих висот, про які ти так мріяв! Бажаю тобі здоров’я, удачі, стабільності, кохання та кар’єрного зростання!