Чого ж хочеться у день народження? Звичайно ж, море веселощів та відмінного настрою. І тому я бажаю тобі, щоби все це було і не закінчувалося. Нехай свято принесе із собою лише те, що хочеться. Тому що головне це бажання, а можливість знайдеться завжди!

З Днем народження! Нехай буде міцним здоров’я і не болить уранці голова. Якщо сльози, то від щастя, якщо потопати, то у коханні та радісних емоціях. Щоб життя було солодким, здоров’я міцним, гроші лилися рікою, і щоб завжди хотілося додому. Зі святом!

Нехай твій день народження буде яскравим та барвистим, як сотні повітряних кульок! Бажаю сяяти від щастя, немов сонце, і отримувати задоволення від кожної прожитої миті! Нехай у тебе буде все, що ти давно мрієш, і навіть трохи більше!

Вітаю з днем ​​народження і хочу побажати метеликів у твоєму животі, наполеонівських планів у твоїй голові, вірної удачі в твоїх руках, правди у твоїх ногах та шила у твоїй попі, яка забезпечить успіх роботи та веселі пригоди життя.

Вітаю з днем ​​народження і бажаю мрій з однорогами та поні, з великим баблом успішних справ, здоров’я, немов у бика та щастя, як у дійної корови молока. Бажаю завжди залишатися молотком, який без особливих зусиль зуміє забити будь-який цвях.

З Днем народження вітаю! Бажаю найнеможливішої недуги, найпростішого щастя, чистого совісті і не поганої слави. Нехай твоє життя забарвлюється в яскраву смужку, вороги зеленіють від заздрощів і все незначне та неприємне має фіолетовий відтінок. Загалом, хай все буде чудово!

Вітаю із днем ​​старіння, ну, тобто, з днем ​​народження! І нехай з роками не сиплеться з тебе пісок, нехай ноги постійно рвуться у танець, а попа шукає пригод. Удачі та бабла, романтика та інтиму, щастя та посмішки до вух!

Привіт! З днем ​​варення вітаю! Везіння, удачі, щастя, добра побажаю. Океан посмішок і море квітів тобі, чудових емоцій та грошей на додачу, любові та розуміння.