БагатодітномуБатькові подругиВід дітейВід доньокВід дочкиВід синаВітчимуДушевніІ дідусевіКороткіПрикольні

Милий тату, з днем ​​народження тебе, хочу, щоб ти був найщасливішою людиною на світі. Будь здоров!

Милий татку, хочу привітати тебе з днем ​​народження та побажати тобі веселого настрою, успіхів у роботі, здоров’я, оптимізму, нехай усе в тебе буде благополучно. Дякую тобі за допомогу, мудрі поради та любов.

Дорогий тату, вітаю тебе з днем ​​народження! Ти найкращий! Бажаю тобі гарного настрою, захоплення колег, невичерпного запасу жартів! Залишайся таким же сильним, добрим і дбайливим! Я тебе дуже люблю!

З днем ​​народження тебе, найкращий батько у всесвіті. Немає слів, щоб описати мою любов до тебе. Ти для мене був, є і будеш еталоном справжнього чоловіка. Будь же завжди здоровий, сповнений життєвих сил та енергії!

Мій улюблений папуля! Вітаю тебе з днем ​​народження! Нехай море тепла і світла приходять у твоє життя, нехай любов і увага оточують тебе сповна, нехай щастя б’є ключем якнайдовше! З самого мого народження ти обдаровував мене своєю любов’ю та ласкою — тепер моя черга повернути тобі обов’язок і обдарувати безмежною увагою та турботою!

Мій любий, любий тату! Я вітаю тебе з днем ​​народження! Ти моя найближча і рідна людина в цьому світі. Ти завжди дбаєш про мене і захищаєш, ти справжній чоловік! Таких, як ти, більше немає, тому ти назавжди будеш для мене головним чоловіком у моєму житті, найкращим, найдобрішим, найважливішим і потрібним. Твоя любляча та завжди маленька донька!

Милий Улюблений татко! Вітаю тебе з днем ​​народження та бажаю, щоб у тебе завжди був гарний настрій, щоб мама тебе любила, а друзі та колеги поважали! Обіцяю бути слухняною дочкою і тішити тебе своїми вчинками!

Найкращого тата та неймовірного дідуся вітаємо. Ти та людина, яка поєднувала в собі найкращі якості, які можуть бути в людині, то нехай вони тобі допомагають у житті досягати всього найважливішого.