Дорогий мій вітчим, я вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю бути по життю сильною людиною, добиватися успіху в діяльності, залишати частинку себе в кожній добрій справі, залишати все погане позаду, насолоджуватися кожною чудовою і щасливою миттю сьогодення, вірити у світле та велике майбутнє.

З днем ​​народження, мій вітчим. Бажаю почуватися міцним і важливим чоловіком, бажаю постійних можливостей для забезпечення щасливого та повноцінного життя, бажаю ніколи не потрапляти у неприємності та завжди зберігати спокій та світлий стан душі.

Дорога наша людина, папулю! Вітаю і бажаю, щоби дружина тебе слухалася, поважала і берегла. Нехай на душі у тебе завжди буде світло, тепло та радісно. Мудрість свою копи і нам всю передай обов’язково. З Днем народження!

Нехай у моїх венах тече не твоя кров, зате в моїй душі живе твоя ніжність, у характері твоє виховання, в голові твої поради, а в серці завжди є твоя любов. Ти гідний звання «батько», і я з величезною гордістю називаю тебе татом. Милий татку! Бажаю тобі величезного здоров’я, міцних сил та нескінченної енергії. Бажаю тобі з тією ж легкістю, ентузіазмом та справедливістю йти цим життям. Будь завжди такою ж доброю, чуйною і мужньою людиною, яка стійко приймає удар, беззлобно ставиться до світу і безкорисливо дарує своє тепло. З Днем народження!

Зі святом! Нехай збудуться найпотаємніші мрії, щоб ніколи не знав сварок та поразок. Дякую, що замінив мені батька, що допомагаєш і підтримуєш, я завжди знаю, що ти поряд. А я, своєю чергою, завжди допоможу тобі!

Вітаю! Для мене ти давно вже став рідним, коханим та найкращим. Нехай у твоєму житті тобі зустрінуться лише перемоги, успіхи та віддані друзі, які будуть готові піти з тобою у вогонь та воду, допоможуть та підтримають!

Вітаю, любий мій вітчим із днем ​​народження. Бажаю, щоб життя лилося дзвінкою і радісною піснею і складалося з безлічі добрих і красивих куплетів, бажаю веселих приспівів та незмовної мелодії щастя.

Вітаю з днем ​​народження! Бажаю отримати багато хороших подарунків, наповниться приємними враженнями та яскравими емоціями! Нехай цей день буде найкращим у твоїм житті, повним сміху, щастя, кохання, турботи та ніжності!