З днем ​​народження, любий батько. Я бажаю тобі успіху на кожному шляху, яким ти вирішиш йти до своїх цілей і перемог. Тату, для сина ти – гордість і приклад мужності, бажаю справжнім героєм та впевненим чоловіком бути і в очах усього світу. Успіхів тобі, здоров’я, сімейного блага та великих фінансів.

Дорогий тату, твій син від душі тебе вітає з днем ​​народження. Нехай буде міцним твоє здоров’я та весела душа, нехай життя тебе радує високими перспективами та бравими успіхами, нехай у родині завжди буде щастя, а в домі добрий світ.

Дорогий батько, твій син щиро вітає тебе з днем ​​народження. Бажаю не старіти душею і тілом, бажаю завжди залишатися сильною та незалежною особистістю, бажаю у всіх справах виявляти належне терпіння та високий ентузіазм, бажаю у своєму житті досягти ще багатьох перемог та підкорити ще не одну вершину успіху.

Тату, твій син вітає тебе з днем ​​народження. Будь по життю міцним, як лось, сильним, як ведмідь, мудрим, як сова, гордим, як орел, веселим, як макака, добрим, як дельфін, працьовитим, як мурашка, щасливим, як кенгуру і спокійним, як удав.

З днем ​​народження, мій любий батько. Прийми від сина побажання завзятості, сили та старань. Нехай тобі не буде перешкод на шляху до щастя, нехай у твоєму житті відбуваються лише добрі та радісні події, нехай у душі не буде гіркого осаду, нехай серце з натхненням зустрічає щодня.

Дорогий тату, твій син вітає тебе з днем ​​народження. Бажаю тобі бути непереможною фортецею та невразливим героєм, успішним діячем і незворушною людиною, щасливим главою сім’ї та вірним другом, справжнім чоловіком та найкращим батьком.

Дорогий мій тату, вітаю тебе з днем ​​народження! Для мене ти завжди є прикладом мужності, відповідальності, сили, є втіленням поняття «справжній чоловік». Бажаю тобі ніколи не хворіти, на довгі роки зберегти бадьорість та інтерес до життя, бути щасливим та задоволеним своєю долею.

Дорогий батьку, вітаю тебе з днем ​​народження. Як син, я хочу тобі побажати завжди залишатися прикладом справедливості, мужності, сміливості, доброти, порядності та гідності. Будь щасливим, успішним, бадьорим і здоровим, веселим, вмілим, спритним та сміливим.

Дивіться також