Вітаю з днем ​​народження. Бажаю Вам дожити до ста, а то й більше. Бажаю не сумувати, не сумніватися в силах, не нудьгувати. Бажаю поваги та розуміння друзів. Бажаю кохання та турботи рідних. Бажаю затишку в будинку, ладу в сім’ї, достатку в особистому бюджеті та щастя у доброму серці. І дякую Вам за таку чудову дочку, яка для мене подруга.

З Днем народження! Від душі бажаю міцного сімейного щастя. Дуже рада, що дружу з Вашою донькою і знайома з такою доброю людиною, як Ви. Нехай Ваше життя буде багате на приємні події та дивовижні сюрпризи. Усіх життєвих благ Вам та чудового самопочуття!

Шановний тато моєї подруги, вітаю Вас із днем ​​народження. Бажаю, щоб у Вашому житті було багато моментів для щастя, багато приводів для посмішки, багато часу для мрії та багато можливостей для її втілення. Будьте здорові та улюблені своєю чудовою родиною.

Зі святом вас! Нехай тішать близькі дні, що з ними проводите. Я бажаю завжди батьком залишатися, хто служить прикладом, гордістю та опорою. Я поважаю Вас як людину, яка тримає слово і не відступає перед труднощами.

Зі святом вас! Ви чудова людина, чудовий батько, яким можна пишатися. Нехай Ваші роки не поспішають бігти, щоб завжди були здорові, сповнені сил, енергії та запалу. Вітаю!

Вітаю вас! Нехай і далі дочка розповідатиме про те, який у неї класний тато, як вона пишається ним і цінує. Я хочу завжди бути прикладом, чоловіком, на якого рівняються і прагнуть досягти Ваших вершин.

З Днем Народження Вас! Моїй подрузі поталанило з таким батьком! У свято бажаю вам оптимізму та енергії для здійснення всіх запланованих справ! Успіхів вам, сил та здоров’я!

Сміливості, достатку, величезного щастя, удачі та нових успішних знайомств. Нехай голова болить тільки від приємного клопоту, дружина радує смачними стравами, а донька — своїми успіхами. Позитивних емоцій, причин щастя, теплих відносин.