БригадируДівчиніДругуЖінціКолишній колезіКороткіНапарниціПідлегломуПодрузіПрикольніЧоловіку

Вітаю тебе з днем ​​народження! Колись давно цього дня твоя мама плакала від щастя, але тоді вона навіть подумати не могла на якогось прекрасного, гарного й доброго чоловіка перетворитися на її син. Ти не лише відповідальний працівник, важлива ланка колективу, душа компанії, а й просто чудовий чоловік. Бажаю тобі завжди залишатися таким і тішити нас своєю усмішкою. Нехай у цей день тебе оточують найкращі люди і дарують тобі найкращі враження.

З Днем народження. Бажаю завзятості, успіху та удачі. Нехай у всіх аспектах життя ти матимеш стабільність.

Сьогодні один із світлих днів на рік. Адже сьогодні твій день народження. Як чудово, що ти є на цьому світі, як чудово, що ми з тобою колеги. Прийми мої найщиріші вітання. Щастя тобі, благополуччя і великої хмари любові, яка завжди буде тебе огортати.

Ось і прийшло це свято, твій день народження! Усім колективом вітаємо тебе, бажаємо лише найвдаліших моментів у житті, здоров’я та щастя. Нехай все дається легко і просто, а щодня дарує тільки добрі та дуже добрі враження! Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні свято у тебе, моя улюблена колега! Поспішаю привітати я тебе і побажати швидше хочу: бадьорого ранку щодня, успіхів у всіх починаннях та легкості у справах! З Днем народження!

З днем ​​народження, шановний! Бажаємо Вам всього найкращого. Нехай Вам вдасться підкорити всі свої мрії і мати сміливість і силу духу для боротьби з неприємностями. Добре проведіть час!

Дорога наша, колега, хочемо привітати тебе з днем ​​народження. Бажаємо щастя твоєму дому, успіхів на роботі та виконання всього того, що тобі побажають цього дня.

Достойна людина пізнається у щастя, у горі та на роботі. Шановний колега, ти гідна людина — надійна, чуйна, стійка, рішуча і цілеспрямована. Нехай життя дає лише приємні сюрпризи. Бажаю удачі, сміливості, впевненості в собі, наполегливості, самореалізації, затребуваності, харизми та гумору. З Днем народження!