Від жінкиВід чоловікаДушевніЗнайомомуКолишньому чоловікуКороткіКоханомуКоханому чоловіковіКоханцюЛітньомуМайбутньомуМолодомуНа виНачальникуПенсіонеруПрикольніЧоловікові та татовіЧоловіку подругиЧоловіку сестри

З днем ​​народження, мій улюблений чоловік. Бажаю тобі сили, мужності та стійкості. Дорогий, нехай твоє життя буде наповнене чудовими ароматами свіжої випічки, смачної кави, моєї ніжності та кохання. Рідний, я бажаю тобі здоров’я та кожного дня, ніби свято!

З Днем народження. Нехай не буде в житті важко, нехай твої крила відчувають свободу, нехай твоя чоловіча натура гідна великих вчинків і перемог. Бажаю завжди залишатися міцним, сміливим, мужнім та непереможним.

Сильного та міцного чоловіка, доброго та чудового чоловіка моєї подруги вітаю з днем ​​народження. Хочу побажати удачі в будь-яких справах та везіння по життю. Нехай після плідного робочого дня на тебе чекають вдома світлі посмішки рідних та тепла атмосфера домашнього щастя. Бажаю ніколи не знати розпачу та занепаду сил, бажаю у будь-якій ситуації вміти відстояти свої погляди на життя та принципи.

Мій любий, любий і улюблений чоловік, я вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю частих просвітів у житті та великих успіхів. Бажаю грандіозних сил та прагнень. Бажаю підтримки сім’ї та друзів. Бажаю завзяття у вдачі та доброти душі. Мій чудовий чоловік, нехай цей день народження подарує тебе вдалий рік життя, за який тобі вдасться досягти всього запланованого, найважливішого. Бажаю тобі здоров’я, самодостатності та оптимізму!

Ну що, ось і пройшов ще один рік твого життя, ти став старшим, але не тільки… Ти став мудрішим, ти став цікавішим, у тебе додався життєвий досвід. Хочу побажати, щоб цей досвід залучив до тебе потрібних тобі гідних людей, щоб досвід відкрив перед тобою нові можливості, щоб ти досяг найбажаніших цілей!

Я бажаю вірних друзів, щоб сміливо йти вперед, перемагати та підкорювати будь-які вершини. Бажаю не знати зневіри та чорних смуг у житті!

Життєві шляхи сходяться і розходяться, але пам’ять завжди жива. Вітаю тебе, мій колишній чоловік, із днем ​​народження! Бажаю знайти своє щастя, бути здоровим і жити в достатку. Радіти життю, насолоджуватися моментами, прагнути кращого і завжди залишатися людиною. Всього доброго!

Мій любий і дорогий чоловік, вітаю тебе з днем ​​народження. Любий, я бажаю тобі стійкості характеру і доброти душі, великої поваги і нашої невгасимої любові, щирого щастя і світлого успіху, блискучих успіхів і грандіозних перемог.