Життєві шляхи сходяться і розходяться, але пам’ять завжди жива. Вітаю тебе, мій колишній чоловік, із днем ​​народження! Бажаю знайти своє щастя, бути здоровим і жити в достатку. Радіти життю, насолоджуватися моментами, прагнути кращого і завжди залишатися людиною. Всього доброго!

З Днем народження! Незважаючи на те, що ми вже не разом, я щиро хочу побажати тобі достатку, вірної удачі та любові. Будь завжди сміливим і гордим чоловіком, домагайся своєї мети, вір у свій успіх і не втрачай свого оптимізму. Усього доброго тобі. Будь щасливий.

Вітаю! Нехай кожен рік буде для тебе чимось новим, щоб усі образи і смутку залишилися за спиною, щоб дружба завжди була для тебе опорою та підтримкою, а кохання не ховалося за рогом, а чекало на тебе, відкривши свої обійми.

Мій колишній чоловік, у твій день народження, хочу побажати тобі, не оглядаючись у минуле, впевнено йти в майбутнє, насолоджуючись щасливим сьогоденням. Успіху тобі у всьому, великих сил і чудових ідей.

Дорогий мій колишній, вітаю з днем ​​народження! Нехай у твоєму житті буде багато перемог та успіхів, радісних моментів та незабутніх вражень, добрих друзів та сповнених бажань. Бажаю тобі здоров’я, матеріального достатку та щастя.

Нехай наші шляхи розійшлися, але я поспішаю тебе привітати з днем ​​народження! Бажаю тобі знайти бажане, завжди прагнути кращого і отримувати задоволення від життя! Будь здоровий, щасливий, завжди готовий до кращих змін і впевнений у своїх силах та можливостях. Будь щасливий!

Мій колишній чоловік, у твій день народження я щиро бажаю тобі бути щасливим. А щастя нехай уже включає і успіх, і успіх, і веселощі, і любов, і натхнення, і перспективи майбутнього, і ностальгію минулого, і радість сьогодення.

З днем ​​народження, мій колишній чоловік! Хочу побажати тобі впевненого руху по життю, невичерпних сил, вірних рішень та справжніх почуттів. Нехай твій Ангел завжди тебе оберігає від біди, нехай твоє серце завжди залишається щирим та добрим.

Дивіться також