Не біда, що минають роки, адже кожен день народження це привід нагадати, як багато було прожито і зроблено! Нехай це життя у всій своїй багатогранності радуватиме вас, а здоров’я ніколи не підводить!

Вітаючи Вас сьогодні з днем ​​народження, я хочу побажати ще довгі роки зберегти в собі цю любов до життя, цю активність, цей вогонь. Нехай улюблена справа завжди сперечається, дні будуть сповнені цікавих занять та зустрічей, очі світяться очікуванням дива, а серце прагне любити. Будьте здорові, бадьорі, оптимістичні. Будьте щасливі ще багато років. З Днем народження!

З днем ​​народження, добрий та чудовий чоловік! Всім серцем бажаю Вам сонячного світла душі, щирої втіхи серця, безперечної надії на краще та непереможної сили на кожен день. Нехай вік не буде головним показником, нехай роки, що минають, стають багатством життя, а майбутні – несуть з собою радість і благополуччя.

Вітаю з днем ​​народження! Хочу побажати, щоб молодість тривала довше, а здоров’я міцніло, щоб рідні були поруч і підтримували, а ворог забув дорогу до Вашої оселі, щоб був затишок у душі та серці, а холоди та тривоги нудьгували на самоті за дверима. Нехай онуки беруть із Вас приклад і ставлять за приклад своїм дітям. Таких чоловіків у світі мало, справжніх, сильних і сміливих. З Днем народження!

Хочу щиро привітати з днем ​​народження! Бажаю міцного здоров’я, завжди бадьорого настрою, життєрадісності та щастя! Нехай із життєвою мудрістю Вам супроводжує глибока повага від усіх близьких людей та знайомих!

З днем ​​народження поспішаю Вас привітати від душі. Бажаю на роки, що минають, не звертати уваги, бажаю не розлучатися зі своїм оптимізмом і міцним стрижнем душі. Нехай не тільки сьогодні, а щодня у Вашому домі буде свято, нехай день за днем ​​життя вважає великі перемоги та знатні здобутки.

Вітаємо розумного, міцного, мужнього і, як і раніше, привабливого чоловіка. Бажаємо, щоб Ви завжди відчували в собі силу, міцність здоров’я та бажання жити. Нехай Ваш життєвий досвід тепер працює на Вас і приносить максимум щастя, радісних моментів та гарного настрою. З Днем народження!

Вітаю з днем ​​народження доброго чоловіка! Бажаю, щоб прожиті роки залишали світлі спогади та почуття гордості, щоб вік не відбивався на стані душі, щоб здоров’я було міцним, а щастя – світлим, щоб було ще багато радісних подій та веселих свят.

Дивіться також