Коханий, так хочеться обійняти і не відпускати тебе довго-довго, бути поряд з тобою сьогодні від заходу сонця до світанку. З Днем народження тебе! Будь щасливий. Я дуже тебе люблю!

Я тобі хочу побажати все такою ж міцною стіною і опорою залишатися, таким самим улюбленим привабливим, пристрасним і непокірним, тим самим чоловіком, що зводить сума, що змушує серце тріпотіти і битися частіше в грудях, палаючи вогнем пристрасті.

Мій дорогий партнер по тілесних втіх! Вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю тобі, мій любий, міцного здоров’я, чоловічої сили та краси, достатку та благополуччя. Залишайся завжди таким же ніжним, лагідним дбайливим та надійним.

З Днем народження! Дорогою нехай зустрічаються тобі тільки справжні люди, готові підтримати, виручити і простягнути руку. Я бажаю тобі, щоб тебе завжди оберігав твій ангел-охоронець. А я завжди намагатимуся викликати посмішку і зробити світлими твої будні.

Мій милий коханець, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю постійно вносити нотки пристрасті та романтики у наші стосунки, завжди повертатися у мої ніжні обійми, ніколи не сумніватися у своїй відвагі та сексуальності, щодня свого життя зустрічати щасливою та веселою людиною.

Мій милий, коханий, прекрасний і чудовий – вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю тобі великого та світлого почуття. Щастя, радості, сюрпризів. Нехай щодня дає бажані плоди. Достатку тобі, перспектив та багато радості! Цілую.

З днем ​​народження, коханець мій. Бажаю тобі міцних сил, здоров’я та витримки. Бажаю в ліжку бути тигром. Та й у житті залишайся сміливим хижаком, який легко вистачає свою видобуток. Бажаю ніколи не втрачати жодної можливості, бажаю завжди знаходити вірний шлях до успіху. Будь щасливий, крутий собою і страшенно сексуальний.

Вітаю людину, яка подарувала мені багато казкових, незабутніх моментів. Бажаю, щоб твоє життя було схожим на те, що я відчуваю при кожній зустрічі з тобою: тайфун любові, цунамі ніжності, хвилі пристрасті, почуття нереального захоплення, щастя та радості. Нехай наша з тобою казка триває якнайдовше. Нехай наша маленька таємниця завжди зігріває наші серця в моменти нетерплячого очікування нових зустрічей. З Днем народження!

Дивіться також