В гостіВідповідьДо вечеріДо столуДрузямКолегамНа день народження дитиниНа день народження дівчинкиНа день народження хлопчикаНа ювілей

З великою радістю, в передчутті зустрічі, дорогі _________________, запрошую Вас на свято, присвячене святкуванню мого дня народження! Прекрасний настрій, легкість і готовність повеселитися від щирого серця мати при собі в _____ годин, за адресою _____________.

У день народження хочеться оточити себе тими людьми, хто притягує та радує, хто дарує настрій та щастя. Тому я щиро хочу запросити до столу, щоб насолодитися розмовами і чудово провести вечір.

Запрошуємо Вас на чудове та радісне свято, на урочистість на честь дня народження нашої улюбленої дитини. Свято буде проходити за адресою в цю дату:. Нехай у Вас буде чудовий настрій, нехай Ваша присутність зробить свято ще веселішим та яскравішим, а цей день — щасливішим та цікавішим.

З великою надією на радісну зустріч запрошую Вас на урочистість щодо мого дня народження. Захід відбудеться _________(дата), за адресою ________________. Буду дуже чекати, адже Ваш візит і присутність подарують мені чудовий настрій та веселе свято.

Поспішаю скоріше запросити Вас на свій день народження, адже Ваша присутність дуже важлива для мене і потрібна. Прошу з’явитись _____ (дата), за адресою ________________. На вас неодмінно чекає тепла зустріч, відмінний настрій і душевні веселощі.

Шановні гості, запрошуємо вас на чудовий бал, який відбудеться на честь святкування дня народження принцеси на ім’я________. Свято відбудеться ____(число, місяць)____ в_______годин за адресою _________________. Просимо прибути вчасно і в хорошому настрої. Принцеса з нетерпінням чекає на радісну зустріч і великі веселощі.

Любі мої! Незабаром мій день народження! Дуже хочу бачити вас на цьому заході. Тому поспішаю запросити на мою урочистість. Воно відбудеться _______________ у __________ за адресою _________ Обіцяю смачний стіл та святковий настрій. Приходьте, буду дуже й дуже радий!

День народження, відзначення якого відбудеться __. __. _____ у ________________________________________________, ми хочемо, щоб Ви провели з нами. Нехай запам’ятається ця подія приємною компанією, світлими та яскравими усмішками, добрими словами, що розтоплять серце та стануть метою у житті.