Поспішаємо вас запросити на день народження веселого хлопчика. З вами це свято стане ще чудовішим та цікавішим. Разом із вами іменинник відкриє нову сторінку у своєму житті і від душі повеселиться, а смачний тортик усім нам підніме настрій. Попереджаємо відразу: вхід платний, ціна квитка – щира посмішка та гарний настрій. Чекаємо на вас за адресою ______________. Дата _________.

Запрошуємо Вас на чудове свято на честь дня народження бешкетного, веселого хлопчика. Наш герой на Вас дуже чекає, тому ми сподіваємося, що ______ (дата) побачимо Вас за адресою_______________________ у відмінному настрої, з доброю посмішкою та готовністю добре повеселитися з нашим хлопчиком.

Запрошуємо відвідати дуже веселий та незабутній захід, день народження прекрасного хлопчика, який відбудеться ___________, у ____, за адресою ___________________. Чекаємо з нетерпінням! Яскраві емоції гарантуємо!

Запрошуємо Вас на свято на честь дня народження веселого та хороброго хлопчика. Пропонуємо всім разом вирушити в захоплюючу подорож стежками дитинства та хлоп’ячих мрій. Чекаємо на вас _дата за адресою_ з відмінним настроєм і повною готовністю веселитися разом з юним капітаном!

Поспішаємо швидше повідомити, що на вас з нетерпінням чекають на святі на честь дня народження відважного лицаря і найсміливішого хлопчика у світі. Урочистість відбудеться ____(дата)____ о ____годин за адресою__________________. Вас чекає шалена веселість, захоплюючі ігри та забави, цікаві пригоди та смакоти на столі!

Запрошуємо на день народження чудового хлопчика. Будемо раді Вас бачити на святі _ дата на адресу _. Сподіваємося, веселі хованки, бешкетні ігри, пригоди ковбоїв та змагання капітанів подарують імениннику та гостям чудовий настрій та масу яскравих вражень. А тим, хто буде від душі веселитися, дістанеться шматок смачного торта.

Запрошуємо на чудове та чудове свято, на урочистість на честь дня народження відважного героя та сміливого хлопця. Свято відбудеться за адресою _дата_. Просимо підготуватися до свята, звільнивши себе від смутку та смутку, настроївшись на хвилю оптимізму та веселощів. Велике прохання без запізнень та в хорошому настрої з’явитися на день народження.

Юний друг, _ім’я_ запрошує Вас на свято на честь свого дня народження, яке відбудеться в таку дату____, за такою адресою______, в такий час ____. При собі мати посмішку, веселий настрій, а також бути в повній готовності до позитивних емоцій та вражень.