Дякуємо за запрошення на вашу урочистість та безмірно раді, що ви нас не забуваєте. Дякую за такі щасливі моменти.

Дякую за запрошення. Поспішаю викласти свою відповідь, в якій точно не буде слова “ні”. Я обов’язково прийду, я з великим задоволенням наповню нашу зустріч гарним настроєм та теплими посмішками.

Сердечно дякую за запрошення та із задоволенням його приймаю! Я не сумніваюся, що ваша компанія доставить мені масу позитивних емоцій, і ми проведемо разом чудовий вечір! До скорої зустрічі!

Дякую за запрошення. Мені приємно, що така чудова людина не забуває про мене і з радістю готова проводити свята в моїй компанії. Дякую Вам за теплоту Вашої душі. Я з великим задоволенням приймаю Ваше запрошення та прийду на Вашу урочистість.

Дякую за запрошення. Я неодмінно буду бути присутнім на вашому святі. І мені вже не терпиться потрапити на це чудове торжество. Мені дуже приємно, що ви запросили мене, що я зможу поділити з вами всю радість та красу чудового свята. Обіцяю прибути без запізнень та з усмішкою на обличчі!

Велике дякую за запрошення. Я обов’язково буду твоїм гостем. Мені дуже приємно отримати від тебе запрошення і подвійно буде приємніше розділити з тобою радість чудового дня! До скорої зустрічі. Чекай мене.

Щиро дякую за ваше запрошення хочемо вам висловити! Обов’язково будемо на вашій урочистості, приємно здивовані та задоволені вашим запрошенням!

Від душі дякую за Ваше запрошення, я з великим задоволенням відвідаю це чудове свято! Дякуємо за теплі слова на мою адресу, повірте мої емоції до Вас абсолютно взаємні! Зустрінемось на святі, і весело проведемо час у добрій компанії! Спасибі вам!