Запрошуємо Вас на чудове та радісне свято, на урочистість на честь дня народження нашої улюбленої дитини. Свято буде проходити за адресою в цю дату:. Нехай у Вас буде чудовий настрій, нехай Ваша присутність зробить свято ще веселішим та яскравішим, а цей день — щасливішим та цікавішим.

Запрошуємо тебе на веселе свято – день народження, який відбудеться ______________ у _____________________. На тебе чекають веселі атракціони, ігри, розваги, конкурси, призи та подарунки. Не забудь захопити з собою веселий настрій, щоби поділитися ним з гостями. Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з тобою!

Запрошуємо вас на урочисте святкування дня народження нашого малюка, яке відбудеться за адресою ______ до ______. Дуже чекаємо на вас, приходьте обов’язково! Гарний настрій гарантований.

День народження дитини – чудове і чудове свято. І ми з величезним задоволенням на це свято Вас запрошуємо. Урочистість веселих повітряних куль, дитячих пісень та завзятого сміху, чарівних миттєвостей та добрих чудес відбудеться за адресою ______________. Дата ______. З нетерпінням на Вас чекаємо.

Наші дорогі та чудові гості, запрошуємо на святкування урочистостей на честь дня народження найчарівнішої та наймилішої дитини на планеті. Свято відбудеться за адресою________в__годин ______(дата). Просимо прибути без запізнень і бути готовими до чарівництва та маленьких чудес.

Раді будемо бачити на святкуванні дня народження __/__/____ (дата) у __: __ (час). З собою захопити в обов’язковому порядку чудовий настрій, широку, сліпучу усмішку і найбойовіший і найпозитивніший настрій! Вхід зі своєю радістю вітається!

Запрошуємо Вас на свято, яке буде присвячене дню народження найпрекраснішої та найчудовішої дитини, чарівної крихти та чарівної милахи. Урочистість відбудеться ________ (дата), у _______________ (адреса). Просимо прибути на святкування без запізнень, з чудовим настроєм та повною готовністю до розважальної програми урочистостей.

Ми з великою радістю запрошуємо вас на урочистість на честь дня народження чудової та славної дитини. Свято проходитиме за адресою _____ в такий час ___. Винуватець урочистостей з нетерпінням чекає яскравої та доброї зустрічі, нестримних веселощів та чудових ігор за вашою участю. Просимо з’явитися вчасно і лише з гарним настроєм.