Дорогі мої колеги, я запрошую на свій день народження. Робота роботою, нехай ми часто бачимося, ділимося новинами з життя, допомагаємо один одному в діяльності, але у своє свято мені було б приємно бачити вас без жодного офіціозу та будь-яких обов’язків. Сподіваюся, ви із задоволенням забудете про справи та подаруєте мені свої посмішки у мій день народження. Чекаю на вас, колеги.

Шановні мої колеги, запрошую вас на свій день народження, який хочу провести у вашій приємній компанії. Буду задоволений і дуже радий вашій присутності!

Колеги, я хочу, щоб день народження ми провели разом, тому я з великим задоволенням запрошую на цей захід. Нехай цей день запам’ятається не лише мені, а й вам, щоб усмішками обдаровували один одного та настроєм.

Шановні та кохані мої Колеги! Запрошую Вас на святкування Дня Народження! Нехай цей день стане для Вас святом, наповненим позитивними та теплими емоціями. Я сподіваюся, що свою радість я поділю разом з Вами, щоб наша дружба і колектив став ще міцнішим і згуртованішим!

Шановні мої колеги запрошую вас на святкування свого дня народження, з усією відповідальністю обіцяю весело провести час та обдарувати кожного своєю увагою!

Дорогі мої колеги, запрошую вас на свій день народження. Робота роботою, але й на святі свого життя я також хочу бачити вас. Разом ми долаємо труднощі, разом йдемо до високих поставлених цілей, добиваємося перемог. І у свій день народження я із задоволенням поділю радість кожного моменту, кожної своєї удачі з вами, друзі. Чекаю на вас, колеги, без запізнення і з відмінним настроєм.

Дорогі мої колеги! З нетерпінням чекаю на вас на торжество, присвячене моєму скромному святу — дню народження. Я сподіваюся, що ви зможете розділити зі мною цей приємний день, порадіти за мене і покуштувати шматочок мого іменинного торта. З нетерпінням і повагою чекаю на вас _числа за _ адресою.

Мої дорогі та шановні колеги, з величезним задоволенням хочу запросити вас на чудову урочистість з нагоди мого дня народження! Щиро сподіваюся на вашу присутність, добрий настрій і прекрасний настрій. Приємна компанія, вишукані частування та веселі розваги вам гарантуються. З нетерпінням чекаю на вас на своєму святі!