З величезною радістю, хочу запросити тебе до себе в гості та провести незрівнянний день у приємній, запальній компанії! Сподіваюся на твою згоду, бо без тебе цей день не буде таким насиченим, загадковим і веселим! З нетерпінням чекаю на тебе і твій прекрасний настрій!

Сьогодні був чудовий день, який приніс багато радості у наше життя. Хотілося б завершити його на приємній ноті та запросити тебе до нас у гості. Ми чекаємо на тебе, приходь.

Дорогих та шановних друзів запрошуємо у гості заради веселого спілкування, приємних спогадів, неординарних дискусій та обміну досвідом.

Запрошуємо відвідати наш будинок, щоб поспілкуватися та змістовно провести час у колі давніх друзів.

Запрошуємо Вас до нас у гості. Щось давно ми не тішили себе приємною зустріччю, душевною розмовою, чудовим відпочинком. Не варто відкладати похід у гості на потім, приходьте якнайшвидше. Постарайтеся в метушні життєвих клопотів викроїти деньок і постукати до нас у двері. А там все буде так, як треба. Чекаємо!

Запрошую вас у гості, адже ми давненько не тішили себе приємною зустріччю, веселим застіллям, цікавими розмовами, смішними жартами та й просто своєю присутністю в житті один одного. Так що чекаю на вас у гості і без будь-яких відмовок. А якщо буде бажання щось із собою прихопити, візьміть мішечок сміху та гарного настрою.

Приходьте у гості до нас, на закуску та сто грам. Ми будемо щасливі, провести з вами вечір, за широким, хлібосольним столом, за теплими, інтелектуальними розмовами та дружніми спогадами. З нас накритий стіл, з вас доставка ваших персон та гарний настрій. Чекаємо в гості.

З усією щирістю та повагою запрошую вас до себе в гості! Буду дуже радий вас усіх бачити і постараюся урізноманітнити нашу зустріч приємними моментами!