У день народження хочеться оточити себе тими людьми, хто притягує та радує, хто дарує настрій та щастя. Тому я щиро хочу запросити до столу, щоб насолодитися розмовами і чудово провести вечір.

Прошу зайняти свої місця за нашим хлібосольним та гостинним столом. Ми сьогодні дуже раді бачити вас, ваші посмішки та відмінний настрій. Ми сподіваємося, що наше частування припаде вам до душі і принесе справжню насолоду. Смачного!

З величезним задоволенням запрошуємо Вас до розкішного столу! Сьогодні для Вас велика кількість вишуканих страв, заморських страв і смачних десертів! Для початку пропонуємо випробувати освіжаючі напої, а потім перейти до трапези! Сподіваємося, що гурмани особливо оцінять наші частування!

Шановні гості люб’язно запрошую всіх до столу скуштувати різні ласощі та страви особисто приготовлені мною. Сподіваюся, що все сподобається вам, а приємне спілкування підніме настрій і додасть родзинку у ваш вечір.

Дорогі гості з усією повагою запрошую вас до столу і хочу побажати вам приємного апетиту, смачної їжі та насолоди!

Дорогі мої та бажані гості, прошу вас до столу. Безумовно, мені дуже приємно, що ви змогли порадувати мене своїм візитом, приємно, що сьогодні ви подарували мені свої посмішки та чудовий настрій. І попереду на нас чекають душевні розмови на захоплюючі теми, танці під улюблені пісні. Але, перш за все я прошу вас скуштувати страви, які старанно готувалися для вас. Всім смачного.

Запрошую всіх до столу. Дорогі мої гості, дякую за ваші привітання та за вашу увагу. Я щиро сподіваюся, що мої старання та приготування не марні. Прошу зайняти свої місця, згідно з купленими квитками — квитками веселощів та посмішки. Хочу вас смачно нагодувати та разом із вами зробити це свято радісним. Всім смачного!

Запрошую до столу. Господиня дуже старалася, щоб порадувати вас чудовим смаком страв. А після трапези, сподіваюся, і хороша, приємна розмова піде сама собою. Не буде тягнути час, сідайте зручніше, всім приємного апетиту.