Шановні гості, запрошуємо вас на чудовий бал, який відбудеться на честь святкування дня народження принцеси на ім’я________. Свято відбудеться ____(число, місяць)____ в_______годин за адресою _________________. Просимо прибути вчасно і в хорошому настрої. Принцеса з нетерпінням чекає на радісну зустріч і великі веселощі.

Поспішаємо Вам повідомити, що ________ (дата) за адресою _______________________ ми чекатимемо на вас. І повірте, привід є! Адже наша чудова принцеса має день народження. Вона готується на повну силу і з нетерпінням чекає своїх бажаних гостей для веселощів і дегустації смачного торта.

Принцеса замку, розташованого за адресою __________ буде рада Вас бачити на урочистому святкуванні свого дня народження і просить Вас прибути _число місяця_ у свій замок для великої веселощів та проведення королівської вечері. Початок о ___годин, за запізнення високоповажний гість виконує будь-яке бажання принцеси.

Запрошуємо Вас на свято на честь дня народження юної принцеси. Свято відбудеться _дата за адресою_. Давайте разом із нашою дівчинкою-красунею повіримо в чудеса та влаштуємо справжнє свято чарівництва. Приходьте до нашої принцеси, разом будемо веселитися, співати, мріяти та дарувати один одному яскраві посмішки!

Запрошуємо Вас на день народження чудової дівчинки, нашої зірочки. Яскраві емоції, повітряні кулі, різні солодощі та смаколики, дитячий сміх, цікаві конкурси, захоплюючі подорожі сторінками добрих казок та багато іншого чекає на Вас за адресою_. Чекаємо на Вас _дата без запізнень, інакше Вам доведеться виконати бажання нашої іменинниці.

Запрошуємо вас відвідати свято на честь дня народження нашої принцеси! Бенкет на весь світ відбудеться ____ в ___ за адресою _____________________. Обіцяємо багато смаколиків, веселощів, танців, вистав. З собою захопіть посмішку та гарний настрій.

Чудових гостей ми чекаємо на годину на урочистості на честь дня народження дівчинки-красуні. Свято відбудеться за адресою ________________. Приходьте вчасно з посмішкою на обличчі. На дні народження ми будемо веселитися з принцесою, радісно грати і сміятися, їсти частування та покращувати настрій.

У чудової дівчинки незабаром день народження. Раді запросити на чудове свято. Веселе свято відбудеться ___ за адресою ___. Мила і чарівна принцеса з нетерпінням чекає на щирі привітання, добрі побажання, щасливі посмішки, яскраві подарунки та чарівні моменти. Чекаємо на вас у призначену годину і з чудовим настроєм.

Дивіться також