Бажаю, щоб життя завжди грало яскравими фарбами, балувало приємними подарунками та гріло теплом близьких сердець. З Днем народження!

Бажаю, щоб виправдовувалися твої надії та зусилля; щоб люди, яких ти любиш, завжди були поряд; щоб віра у все добре ніколи не покинула твоє серце!

З Днем народження. Хочу побажати засинати та прокидатися з коханою людиною. Бажаю щоб робота була на радість. Нехай у житті все буде на 100%.

З Днем народження! Бажаю море спокою, галактику усмішок та всесвіту кохання. Нехай сірі та сумні дні назавжди залишаться позаду, всього найкращого сьогодні та завжди.

Бажаю довгих років, які наповнені будуть щастям та Вашими посмішками. Нехай життя балує вічно, перемогами радує та надихає на завоювання!

Нових перемог, неймовірних вершин та виконання всіх потаємних бажань. Нехай день народження пройде з розмахом!

Бажаю, щоб серед натовпу перехожих завжди знайшовся доброзичливий погляд. Що б куди не завела доля, скрізь тебе зустрічали з добродушністю та усмішкою. З Днем народження!

Вітаю з днем ​​народження! Бажаю душевного тепла, щоб тебе оточували лише вірні та надійні люди! Щастя тобі, любові та радості!