Від братаВід сестриДвоюрідномуДеверюДоросломуДушевніКороткіМолодшому братуПрикольніСтаршому братуТроюрідномуШуріну

Братку, вітаю з днем ​​народження! З дитинства ти був мені захисником і прикладом. Я пишаюся тим, що ти мій брат. Будь здоровий і щасливий. Нехай всі твої мрії збудуться.

Мій милий брате, сьогодні чудовий день, і він твій! Вітаю сердечно з днем ​​народження і бажаю багато радісних днів. Нехай у житті буде повно ідей та ще більше можливостей їх здійснення. Нехай щоранку тебе піднімає прагнення мети, а спати вкладає задоволення. Нехай поряд йде любов і поділяє всі твої плани. Сміху в будинку, посмішок та щастя, відмінного здоров’я та завжди гарного настрою!

З днем ​​народження коханий брат! Бажаю тобі міцного здоров’я, успіхів у твоїх справах та впевненості, з якою ти долаєш будь-які труднощі. Вірних тобі друзів, взаємного кохання та гордості за правильно обраний шлях і можливість слідувати йому!

Дорогий дівере, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю тобі успішно реалізовувати будь-яку ідею та фантазію, вдало починати щодня, впевнено боротися за своє щастя, міцно кохати та чудово жити з повним достатком енергії, сил та блага.

Дорогий мій братику, яка я щаслива, що ти в мене є. Ти завжди мене підтримував і мені допомагав, прикривав у чомусь. У цей прекрасний день, день твого народження, хочеться тобі побажати добиватися свого, жити довго і щасливо, щоб зрада ніколи не прийшла в твоє життя.

Коханий, любий, найкращий брат у світі — вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю тобі міріади щасливих моментів, реалізації, розвитку та перспектив у будь-якому починанні. Хочу, щоб усі твої чудові ідеї втілилися в життя. Нехай у тебе завжди буде бажання жити та радіти. Добра тобі!

З днем ​​народження, мій найулюбленіший і найдорожчий брат! Бажаю тобі в цьому житті знайти все: любов, щастя, спокій у душі, виконання всіх бажань. Нехай твоє життя буде як мед.

Я так люблю тебе, любий старший брате! Бажаю тобі ставати все щасливішим, успішнішим і сильнішим! Нехай життя тобі дарує тільки приємні сюрпризи, а всі печалі оминають! Бажаю тобі бути здоровим та енергійним, щоб усі твої мрії здійснилися!