Братику, з днем ​​народження! Нехай доля подарує тобі ключик до тих самих дверей, які ведуть на щастя. Нехай у тебе буде стільки грошей, скільки зірок на небі, а справжніх друзів ще більше. Нехай нічого тебе не засмучує і не ображає, адже ти творець свого життя, і тільки від тебе залежить, як ти її проживеш. Бажаю тобі завжди робити правильний вибір. Кохаю!

З днем ​​народження, мій любий брате! Нехай часом у нас з тобою з’являються розбіжності та непорозуміння, але це ніщо порівняно з тим, наскільки сильно я тебе люблю. Сьогодні я вітаю тебе із днем ​​народження. Бажаю тобі завжди залишатися сильною людиною, яка здатна змінити цей світ на краще, який твердо знає, чого хоче від цього життя, який сміливо йде прямо до своєї мрії. Коханий брате, нехай кожна хвилина твого життя буде чистою краплею щастя в твоєму серці. Я бажаю тобі поваги товаришів, любові рідних та розуміння оточуючих. Будь успішним і невтомним хлопцем у будь-якому віці, мій любий!

З Днем народження братику! Бажаю тобі здоров’я, оптимізму, вміння будувати плани та відрізняти реальне від нереального… і головне, поєднувати це вміння з вірою у дива! Я дуже тебе ціную, у тебе стільки переваг, і ти вмієш не здаватися на шляху до мети. А це означає, що тобі обов’язково пощастить!

Дорогий мій братик вітаю тебе з днем ​​народження і хочу тобі рідний побажати ставитися дбайливо до свого життя, цінувати шанси тобі, що даються долею і любити все, що тебе оточує, адже все. Що ми робимо це не чернетка пам’ятай про це!

Вітаю тебе, любий Братишку! Бажаю бути сильним і стійким як богатир, хоробрим та сміливим як герой, гарним як принц та розумним як геній! Нехай твоя різнобічна особистість досягне успіху в усіх сферах! Бажаю тобі щасливого особистого життя та грандіозного кар’єрного зростання! Щасливого тобі Дня Народження!

Вітаючи тебе з днем ​​народження, хочу сказати, що ти для мене дуже важлива людина. Бажаю тобі бути здоровим, відчувати кохання близьких і жити без бід. Пишатимусь тобою завжди!

Бажаю щоб нічого не могло тебе зламати, щоб ти завжди рухався до своєї мети із завзятістю та повною віддачею! Нехай на тебе чекає приголомшливий успіх і гідна нагорода! З Днем народження брате!

Любий, любий братику! Ти найрідніша і найближча людина, здатна вислухати, допомогти, підтримати у скрутну хвилину, обійняти, заспокоїти і навіть подути на розбите коліно, як у дитинстві. Я шалено люблю тебе і бажаю, щоб твого обличчя ніколи не торкалася смутку, щоб у твоєму серці ніколи не було смутку, а твоя душа ніколи не відчувала болю. Будь завжди щасливим і здоровим, оптимістичним і веселим, таким самим добрим і чуйним, який ти зараз. З Днем народження!

Дивіться також