Дорогий братик, з днем ​​народження. Бажаю, щоб вік ніколи не ставав на заваді веселощів і розваг. Бажаю процвітати у справах. Бажаю мати авторитет серед друзів. Бажаю зберігати спокій у будь-якій ситуації. Бажаю вірити у свої сили і обов’язково добиватися всього, чого прагнеш. Будь крутий, відважний, обожнюємо і любимо.

Брат вітаю! твої роки нехай і йдуть уперед, а ти став зовсім дорослим, ти все та сама людина, яка по-дитячому щира і світла, усміхнена, відкрита і добра. У тобі немає вад, а все найважливіше збереглося в первозданному вигляді.

Хочу побажати тобі всього найсвітлішого й найрадіснішого, найдобрішого і найдобрішого в житті! Живи щасливо, братику, і посміхайся щодня. Бажаю непохитної віри в себе і величезного особистого щастя. Нехай намічені плани неодмінно реалізуються, а ти пишатимешся своїми досягненнями!

Брате, вітаю! Ти з кожним роком все більше чоловікуєш, міцнішаєш, набираєшся досвіду та впевненості. Нехай твій гострий розум прокладає тобі дорогу до вершин, які ти легко підкорюєш!

Мій улюблений і такий уже дорослий брат, вітаю тебе з днем ​​народження! Хочу побажати тобі насолоджуватися кожною хвилиною життя, мріяти по великому і щоб усе, що ти загадав — обов’язково виповнилося!

Мій любий братику, вітаю тебе з днем ​​народження! Ти вже такий дорослий, тому я бажаю тобі не розгубити своєї мудрості та свого розуму. Не марнуй час марно, а завжди йди впевненими та переможними кроками до своїх цілей!

Брате, цього дня ти можеш сміливо загадувати всі свої бажання, які неодмінно збудуться. Я бажаю ніколи не стояти тобі на місці, а мчати вперед, на щастя, кар’єру, радощі та перемоги. Вітаю!

Брате, зі святом! твоя чоловіча воля, міцне слово і прагнення до перемог, нехай і далі ведуть тільки правильною доріжкою, вперед до щастя і світлих усмішок. Вітаю!