Дорогий братику! У твій день народження хочу побажати тобі щастя і радості, і сказати, що з твоєї появи на світ ми — найкращі друзі. Незважаючи на дрібні розбіжності щодо того, кому прибирати іграшки, ми завжди горою стояли один за одного. Добре, що ми є один у одного, будь завжди здоровим, веселим і дотепним, надійним і ґрунтовним — загалом таким, яким я люблю тебе. З Днем народження!

Улюблений молодший братику, дозволь у твій день народження побажати тобі чудових пригод, нових відданих друзів, спортивних та навчальних досягнень, впевненості у своїх силах, здоров’я, кохання та багато радості!

Хочу від щирого серця побажати тобі багато усмішок, веселощів і радості! Нехай усе, що ти задумав, обов’язково втілиться у реальність! Мій улюблений молодший братик, я дуже люблю тебе і хочу, щоб ти був щасливий, здоровий і сповнений сил і енергії! Нехай цей світ відкривається тобі тільки з райдужних сторін!

Вітаю з днем ​​народження, молодший брате! Щиро, з великою любов’ю, прямо до твого серця. Мій братику, мій друже, хочу побажати тобі світлого майбутнього, досягнення поставлених цілей та радості від перемог! Нехай твої дні завжди будуть наповнені щастям, а твої ночі не відчувають нестачі у спокої. Вітаю та дуже тебе люблю.

Вітаю із днем ​​народження свого молодшого брата! Бажаю досягти всіх бажаних вершин, випробувати всі позитивні емоції та радісні почуття. Нехай усі твої задумки вдадуться в життя. Люби, подорожуй, розвивайся, прагну до кращого, експериментуй і вір, що всі мрії здійснюються!

Мій милий молодший брате, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю впевненості в собі і безперечної відваги, правильних рішень життя та блискучих перспектив, чудового настрою та чудових друзів, неймовірного щастя та бравої удачі.

З днем ​​народження, мій дорогий молодший братик. Бажаю тобі високих прагнень та постійного везіння, великого щастя, як невід’ємного компонента твого життя і, незважаючи на події навколишнього світу, постійно веселого настрою.

З днем ​​народження, мій молодший братик. Бажаю тобі прагнення свого ідеалу і заповітної мрії, максималізму в бажаннях і старанної роботи над собою, високих досягнень і щирої радості рідних за тебе. Будь щасливий, дорогий, коханий і життєрадісний.