Братку, вітаю з днем ​​народження! З дитинства ти був мені захисником і прикладом. Я пишаюся тим, що ти мій брат. Будь здоровий і щасливий. Нехай всі твої мрії збудуться.

Дорогий мій братику, яка я щаслива, що ти в мене є. Ти завжди мене підтримував і мені допомагав, прикривав у чомусь. У цей прекрасний день, день твого народження, хочеться тобі побажати добиватися свого, жити довго і щасливо, щоб зрада ніколи не прийшла в твоє життя.

Коханий, любий, найкращий брат у світі — вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю тобі міріади щасливих моментів, реалізації, розвитку та перспектив у будь-якому починанні. Хочу, щоб усі твої чудові ідеї втілилися в життя. Нехай у тебе завжди буде бажання жити та радіти. Добра тобі!

З Днем народження брате! Бережи людяність у собі. Будь сильним, терплячим, мужнім. Залишайся молодим, щедрим та дбайливим. Нехай метелик кохання пурхатиме в твоєму серці. Нехай випадкові зустрічі будуть приємним знаком майбутніх перспектив.

Вітаю з днем ​​народження, любий брате. Ти мій захисник та моя опора. Я дуже рада, що ти маю. Бажаю тобі знайти своє місце у світі, зустріти по-справжньому дорогих і близьких тобі друзів, підтримки від сім’ї та міцного здоров’я.

З днем ​​народження, братику! Я щиро сподіваюся, що в твоєму житті буде багато вершин, яких хочеться прагнути. Бажаю тобі вічної енергії, затишку у рідному домі та втілення всіх заповітних мрій. Я дуже тебе люблю і буду з тобою поруч, незважаючи ні на що.

Милий мій брате, ми все життя живемо з тобою пліч-о-пліч, дружимо з народження. Хочу привітати тебе з днем ​​народження та сказати слова вдячності. Нехай твоє вітрило життєвого шляху не повертає з наміченої мети, нехай щастя з кожним роком міцнішає, а оптимізм не вичерпується.

Дрібний, вітаю з твоїм святом! Ти мене іноді дратуєш, іноді мені хочеться тебе вдарити, але тільки від великого кохання! Будь здоровим, сильним, розумним та смішним чоловіком з мріями та цілями! З Днем народження!

Дивіться також