ОнуковіОнучці

Дорога внучка! Вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю тобі, щоб ти йшла лісом життя. В обличчя тобі віяв вітер гарного настрою. Птахи співали про кохання. Сонце гріло променями щастя. Доріжка удачі була прямою. Дерева шелестом листя дарували тобі компліменти. І наприкінці шляху ти зустріла сірого вовка, який, убитий твоєю красою, перетворився на прекрасного благородного принца. Нехай у твоєму житті все буде добре!

Дорога внучечка, з днем ​​народження, мила. Хочу тобі побажати вічно залишатися красивою та коханою, ніжною та доброю, веселою та щасливою, чудовою та неповторною, щирою та радісною, успішною та щасливою, чуйною та мрійливою.

Моя мила дівчинка, моя внучка, з днем ​​народження тебе! Бажаю тобі щирих усмішок та емоцій, величезного щастя та міцного здоров’я. Нехай не буде в твоєму житті сумів та прикростей. Бажаю бути променистою зіркою та гріючим сонцем для рідних та близьких. Бережи своє душевне світло, адже ти прикрашаєш і освітлюєш цілий світ.

Мила внучечка, регітушка і пустота, вітаю тебе з днем ​​народження! Нехай дзвінко чується твій сміх, нехай твоє дитяче серце не знає смутку, рости здоровою, допитливою та удачливою, нехай усе в житті буде тобі на радість.

З днем ​​народження, дорогий онук! Бажаю тобі йти впевненою ходою життя, сміливо ставити нові цілі і без будь-яких перешкод їх досягати. Нехай поряд з тобою завжди будуть вірні товариші, нехай тебе від усіх бід ховає крило твого Ангела, нехай добрим і успішним буде твій щодня.

З днем ​​народження, моя чудова внучечка. Бажаю тобі, щоб мрії твої сповнювалися, щоб тебе міцно любили і тобою дорожили, щоб твій шлях був світлий і благополучний, щоб супроводжував тебе життям щастя і удачі промінчик.

Бажаю тобі, мій онуку, щоб у житті все було гаразд у тебе, щоб щастя тебе зустріло з широкими обіймами, бажаю щоб доля тебе балувала, давала море приємних сюрпризів, а Господь допомагав у всіх твоїх починаннях!

Дорога онучко, вітаю! Будь щаслива, моя ластівко! Нехай ніхто тебе не ображає, нехай на твоєму обличчі завжди сяє усмішка! Будь красивою, сміливою та рішучою дівчинкою! Я завжди поруч!