Від братаВід сестриДвійнятаДвоюріднийДушевніЗоловціКороткіМолодшій сестріПрикольніСвоячениціСтаршій сестріТроюрідний

Моя сестра, чарівна і приваблива, чому я так рада безмірно. Бажаю мати щасливе, сповнене любові та радості життя, нехай буде мільйон причин, щоб усміхатися і насолоджуватися красою життя! З Днем народження!

Сестричка, з днем ​​народження! Сьогодні твоє свято і я хочу, щоб ти ніколи не сумувала, була завжди такою ж гарною і доброю. Бажаю тобі вірних друзів, міцного кохання та гарного настрою. Нехай усі невдачі в минулому стануть для тебе цінним досвідом, а не приводом для смутку. Щастя та здоров’я!

З Днем народження сестричко! Ніщо не зрівняється з радістю мати таку сестру, як ти. Ти принадність! Бажаю тобі життя в оточенні таких самих чудес, як ти сама. Вітаю!

Дорога моя двоюрідна сестричка! З днем ​​народження я тебе вітаю! Бажаю тобі моя мила, міцного здоров’я, кар’єрного зростання, успіху у справах та починаннях, і лише відданих та вірних людей у ​​житті.

Бажаю зорепаду щастя. Бажаю купатися в морі благополуччя, щоб тебе з головою захльостували хвилі достатку. Від щирого серця, з днем ​​народження вітаю! Нехай життя буде легким і радісним. Нехай краса твоя, як ніжний бутон троянди, розкривається з кожним роком, що підживлюється коханням і стабільно гарним настроєм.

Сестричка! Від щирого серця вітаю тебе з днем ​​народження і бажаю тобі успіхів у будь-яких починаннях! Усміхайся променисто, люби, світи, танцюй і радуйся! Милуйся собою в дзеркало, вий кучері і задерикувато стукай підборами по асфальту! Бери від життя все, і ніколи ні про що не шкодуй!

Стройності, мудрості, отримання бажаного, спокою, емоційного балансу, жодних втрат.

З Днем народження сестричко! Нехай тебе оточує доброта людей, тепло рідних, успішні справи, щасливі моменти та яскраві позитивні враження!