Дорога моя двоюрідна сестричка! З днем ​​народження я тебе вітаю! Бажаю тобі моя мила, міцного здоров’я, кар’єрного зростання, успіху у справах та починаннях, і лише відданих та вірних людей у ​​житті.

Моя чудова, мила двоюрідна сестричка, я вітаю тебе з днем ​​народження і хочу побажати тобі, люба, бути ніжною, чудовою, принадною, ароматною, яскравою квіточкою, що росте в полі щастя і любові. Сестричко, нехай кожен твій день буде вдалим, а кожної миті — неповторною і прекрасною.

Улюблена моя сестро! Вітаю тебе! Бажаю з кожним днем ​​ставати кращим, впевненішим і привабливішим! Нехай твої краси та харизми притягують у твоє життя найкращих, щирих і добрих людей!

Іноземці мають модне слово «кузина», а я скажу, просто СЕСТРА. З Днем народження моя люба! Нехай твої дні завжди будуть сповнені змісту, а зневіра обходить стороною. Ніколи не втрачай натхнення на життя з усіма його форматами: райдужними та не дуже. А близькі, люблячі та кохані, завжди будуть поруч, щоб підсолодити навіть гіркі моменти.

Дорога двоюрідна сестричка! Зі святом, моя іменинниця! Тобі бажаю я завжди бути у чудовій формі, не хворіти, не сумувати, не засмучуватися! Нехай весь той негатив, який є в житті, обійде тебе, а щастя тобі посміхнеться!

Сестричка, люба! Вітаю тебе з днем ​​народження! Ти, хоч і двоюрідна, але головне сестра. Ми все одно рідні люди. Як і належить сестрам, ми з тобою дуже дружні. І в радості та в горі ми завжди разом. Як добре, що ти маю. І в цей святковий для тебе день, я хочу побажати тобі всього найкращого. Миру, добра, любові, виконання всіх твоїх бажань. І величезного щастя!

Улюблена сестричка, я щиро вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю тобі щастя в особистому житті, успіхів у всіх твоїх звершеннях. І нехай у твоїй душі завжди буде місце для прекрасного, а очі світяться вогнем, який дозволяє подолати все й досягти небачених і глибоких висот!

Сестричка моя, двоюрідна! Я щороку вітаю тебе з днем ​​народження, щороку намагаюся підібрати найніжніші слова і щороку милуюсь — твоєю красою, твоєю щирістю, твоїм бажанням принести в це життя максимум доброти і радості. Бажаю тобі — міцного здоров’я, щоб усі мрії та плани щодо внесення в це життя всього доброго обов’язково здобули заслужений успіх!