Сестричка ненаглядна! Дивлячись на тебе, розумію – як класно склалося, що ми є один у одного. Ласкавий та надійний товариш на моїх шляхах, подивися, які побажання приготовлені для тебе. Вони містять усі дива світу, незвичайна любов, міцна дружба, вірні птахи щастя і заступництво зірок. Обіймаю тебе сильно, частинка моєї душі, і вітаю з днем ​​народження!

З днем ​​народження моєї дорогої сестри, про яку можна лише мріяти! Твоя присутність у моєму житті приносить так багато радості та затишку! Нехай цей день стане першим кроком для неймовірного розділу, де збудуться всі твої мрії, а ти знайдеш нескінченний успіх та задоволення. Насолоджуйся кожним моментом!

Сестренка, ти моя рідня, подруго, я люблю тебе! Бажаю в день народження твій бути сміливою, хороброю душею, щоб життя твоє було легким, щоб цінним для себе було. Нехай поряд буде людина, яка вміє любити, зберігати тепло, кохання цінувати. Нехай життя красивим і багатим буде!

Сестричка, з днем ​​народження тебе! Коли ти поряд — все чудово, адже ти вселяєш почуття впевненості, захищаєш та оберігаєш мене! Рідна, бажаю тобі найпрекраснішого, найсвітлішого, найчистішого жіночого щастя! Нехай воно буде зіткане з компліментів, бажаних подарунків, добрих вчинків, флірту, романтичних вечорів та казкових букетів квітів! Будь щасливі кожну мить цього життя і не шкодуй нема про що!

З днем ​​народження, мила сестричка! Я бажаю тобі здоров’я, щастя та удачі. Мила моя, настав час зрозуміти просту істину: життя одне. І вона дана нам для того, щоб радіти, робити щось добре, дарувати близьким любов, наповнювати свій світ чудовими моментами. Не потрібно сумувати. Не треба думати про погане. Просто живи. Просто залишайся собою. Просто мрій. Просто дій. І все в тебе вийде. Нехай цей день нагадає тобі, що ти дійсно хочеш. І я бажаю, щоби все це обов’язково в тебе було. Будь любима та неповторна.

Мила моя Сестренка, хочу тебе привітати! Бажаю тобі, моя кровиночка, щоб жіноче щастя наздогнало тебе якнайшвидше, щоб ти купалася в увазі і турботі коханого чоловіка! Будь завжди впевнена в собі та у своїх силах! Знай, що я буду поряд з тобою, завжди і назавжди! З днем ​​народження, моя рідна!

Сестра, найулюбленіша моя, найнадійніша, з днем ​​народження! Моє серце буде спокійним і щасливим, якщо ти будеш здорова, радісна і як і раніше красива. Нехай усі твої «хочу» реалізуються, а сім’я не перестає любити та підтримувати тебе. Насолоджуйся, люби, вір у краще і будь неперевершена!

Моя чудова сестричка, я так люблю тебе і ціную! Нехай твоя промениста усмішка якнайчастіше висвітлює твоє життя і життя оточуючих тебе людей! Бажаю тобі справжнього жіночого щастя, море щирого кохання, чудового здоров’я і блискучих успіхів у всьому!