Улюблену і пустотливу сестричку хочу привітати з днем ​​народження і як старший брат побажати бути набагато мудрішим, самостійнішим, справедливішим, впевненішим стояти на ногах нічого ні від кого не чекати, а сподіватися лише на себе!

Що можна побажати в день народження найпрекраснішій сестрі на світі? Звичайно ж, щоб вона завжди залишалася такою і змінювалася лише на краще. Як твій брат, я ціную все, що ти робиш. Я бажаю тобі щастя, здоров’я, і ​​звичайно ж, кохання. Зі святом!

Дорога, кохана сестричка! Бажаю тобі, щоб оптимізм, життєрадісність, усмішливість та відкритість стали твоєю найкращою звичкою. Бажаю завжди весело і сміливо дивитися у майбутнє, завжди бачити його в яскравих та позитивних фарбах і ніколи не боятися робити крок назустріч своєму щастю. Бажаю, щоб енергія твого серця стала вічним двигуном до успіху, благополуччя та перемог. З Днем народження!

Мила моя сестричка, я вітаю тебе з днем ​​народження. Брат тобі хоче завжди залишатися прикладом для наслідування, зразком неймовірної краси, ідеалом жіночності та об’єктом обожнювання. Сестричка, нехай життя щодня дарує казку, нехай доля несе тебе дорогою удачі та щастя.

Моя найкраща сестричка сьогодні іменинниця! Вітаю тебе, рідненька, з днем ​​народження! Бажаю чудового життя, легкості у всіх починаннях, міцного здоров’я, надзвичайної краси та чарівності, натовпу шанувальників та дихачів, щирого кохання, відмінного настрою, достатку, тепла та розуміння. Знай, що завжди можеш розраховувати на мою братню допомогу, підтримку та захист.

Моя сестра, моя муза, вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю тобі мати в житті те, чого ти хочеш, а не інші. Завжди намагайся до своїх бажань і цілей, слухай лише свій внутрішній голос, але іноді й поради близьких людей. Живи на повну, люби, літай у хмарах, насолоджуйся кожним моментом, радуйся і просто будь собою.

Сестричко, з днем ​​народження! Будь прекрасна, кохана, бажана, приваблива та приваблива. Нехай мрії здійснюються, чоловіки закохуються, гардероб регулярно поповнюється. Здоров’я, успіхів, посмішок, веселощів тобі. І знай, що ти завжди можеш покластися на свого брата. Я тебе люблю!

З Днем народження сестричко! Бажаю залишатися такою гарною, доброю, милою та гарною дівчинкою. Бажаю, щоб все в твоєму житті ладилося, щоб тобі супроводжував успіх.