З днем ​​народження, моя дорога сестра-двійня. Я так хочу, щоб ти була щасливою. І побажаю я тобі здоров’я та бадьорості, завжди відмінного настрою та крутих можливостей у житті. Сестричка, нехай будь-яка справа буде простою, як «двічі два», нехай до успіху тебе веде подвійна суцільна!

Мила сестра-двійня, з днем ​​народження тебе. Бажаю в два рахунки домагатися важливих цілей, бажаю вдвічі множити свої успіхи, бажаю слідувати за подвійним суцільним успіхом, бажаю бути найщасливішою і чудовою. Здоров’я тобі, сестричка, краси, чарівності, натхнення та радості.

Мила сестра-двійня, моя радість, моя опора, мій порадник, мій союзник, з днем ​​народження, ріднуля. Бажаю найголовнішого і найважливішого — здоров’я, кохання та щастя, а що для тебе щастя — успіхи в роботі чи навчанні, можливість подорожувати чи займатися якоюсь певною справою, просто мріяти чи співати, славитися на весь світ чи створювати затишок удома — ти вже сама визначиш.

З днем ​​народження, моя чудова сестричка. Двійня моя кохана, радість моя, сонце, я бажаю тобі завжди бути щасливою, коханою, життєрадісною, успішною та натхненною на шалені ідеї, на креативну творчість, на прагнення до своїх мрій, на успіх та великі перемоги. Сестричко, нехай сьогодні саме твоє заповітне бажання здійсниться, нехай зірка твого успіху стане світитися яскравіше і сильніше!

Мила сестра-двійня, з днем ​​народження, радість. Нехай життя тебе тішить, а доля балує, нехай удача завжди буде на твоїй стороні, а щастя не залишає тебе ні на мить. Сестреня, я бажаю тобі здоров’я і, щоб все в твоєму житті було просто, як двічі по два. Будь завжди красива та живи красиво!

Найближчу в цьому житті людину, другу половинку самої себе, вітаю сьогодні з нашим днем ​​народження! Так сталося, що воно в нас одне на двох. Бог вирішив, щоб мені ніколи не було сумно, страшно і самотньо, створити другу половинку – сестричку-двійню. Я вітаю тебе, рідна, бажаю в житті тільки світла, щоб ти завжди бачила правильну дорогу попереду і була цим світлом зігріта. Ніколи не засмучуйся, ніколи не зневіряйся, а у важких ситуаціях завжди на мене покладайся.

Мила сестра-двійня, я тебе люблю і вітаю з днем ​​народження. Нехай життя буде солодшим за цукерки та варення, нехай щодня буде на радість і на твою користь. Успіхів тебе, мій дорогий двійня, величезного щастя, великого кохання і крутості у всьому.

Сестричка-двійня, з днем ​​народження тебе. Краса моя ненаглядна, я бажаю тобі жити щасливою долею, цікавим життям. Люба моя, будь крутіша за всіх і нехай з тобою завжди буде успіх, любов, удача і гармонія.