ДругуЗнайомомуКолишньомуКороткіКоханомуМолодомуПідліткуПрикольніЮнаку

Вітаємо з Днем народження! Віримо, що твоя життєва дорога стане широкою та щасливою, нехай тобі посміхається удача, нехай легко здійснюється задумане. Будь щасливий та здоровий!

Милий, з днем ​​народження. Бажаю тобі здійснити всі свої та мої «хочу». Бажаю кар’єрних злетів і якнайменше падінь. Нехай усі справи йдуть, як по маслу.

Вітаю тебе з днем ​​народження. Ти чудова людина. Хочу, щоб у тебе все складалося: з професією, в амурних справах, із сім’єю та друзями.

Мій найкращий! Нехай усі твої мрії реалізовуються, поставлені цілі досягають грандіозних результатів. Будь найкращим, щасливим, неймовірно багатим, спокійним, цілеспрямованим. Більше креативних ідей, постійних можливостей, насолоджуйся промінчиками світла, цвітінням, надихайся будь-якою погодою!

Ну все – ти дорослий. Такий великий і розумний — гори згорнеш. Направ же свою силу на створення чогось путнього і потрібного людям. Став ціль і твердо слідуй їй. Не ображай слабких і не будь сам слабаком. Коротше, будь мужиком. З Днем народження тебе.

Вітаю з днем ​​народження, нехай на твоєму обрії зустрічаються лише щастя, радість та кохання!

Дорогий мій, ти сильний, вірний і мужній – мрія будь-якої дівчини. Але ти мій, і це робить мене щасливою. З днем ​​народження, рідний! Шлю тобі гарячий поцілунок та теплоту своїх обіймів. Будь щасливий, хай усе, задумане тобою, завжди виходить!

Мій коханий, поряд з тобою кожен ліньки стає казкою. Я дуже рада, що зустріла тебе на своєму життєвому шляху. Мені хочеться побажати тобі тільки найкращого, щоб це найкраще робило тебе щасливим день у день. Знай, я буду поряд, щоб не сталося. Ти мій скарб, я тебе дуже люблю.