Дорогий мій, ти сильний, вірний і мужній – мрія будь-якої дівчини. Але ти мій, і це робить мене щасливою. З днем ​​народження, рідний! Шлю тобі гарячий поцілунок та теплоту своїх обіймів. Будь щасливий, хай усе, задумане тобою, завжди виходить!

Мій коханий, поряд з тобою кожен ліньки стає казкою. Я дуже рада, що зустріла тебе на своєму життєвому шляху. Мені хочеться побажати тобі тільки найкращого, щоб це найкраще робило тебе щасливим день у день. Знай, я буду поряд, щоб не сталося. Ти мій скарб, я тебе дуже люблю.

Мій коханий, моє серце завжди знаходиться поряд з тобою, тому я щиро бажаю тобі всіх благ, усіх радостей та великого щастя. Будь завжди відважним і сміливим, іди тільки вперед назустріч своїй мрії і знай, що ти завжди можеш спертися на мою руку. З днем ​​народження, моя рідна і нескінченно мені близька людина!

Вітаю тебе з днем ​​народження, моє сонечко! Кожна хвилина без тебе здається вічною, кожна секунда відправляє мене на сьоме небо. Нехай тобі завжди щастить у справах, мети буде досягнуто, а щодня даруватиме яскраві емоції та незабутні враження. Люблю тебе, любий, і бажаю завжди бути поряд з тобою!

Мій чудовий, мій любий, мій улюблений хлопче, в твій день народження бажаю тобі завжди залишатися моїм героєм, моїм Гераклом, здатним на великі подвиги та славні вчинки. Сонце, нехай з удачі починається твій щодня, нехай неодмінно у твоєму житті буде щастя, радість, успіх, достаток і наше вічне кохання.

Мій улюблений хлопчик! Вітаю тебе з днем ​​народження та міцно цілую в обидві твої рум’яні щічки. Бажаю тобі величезної радості, якнайбільше яскравих та позитивних подій у житті, міцної дружби, любові та виконання будь-якої твоєї мрії. Люблю тебе і ніжно обіймаю, дякую тобі за те, що ти даруєш мені своє тепло, час і почуття, які я так ціную та поважаю. Зі святом, рідний!

Мій улюблений хлопець, моє сонце та мій чудовий геній, вітаю тебе з днем ​​народження. Нехай твоя сила і удача дозволяють тобі добиватися всього необхідного і бажаного в житті, нехай наша любов осяює твій шлях і надихає тебе на чудові творіння та великі справи.

Мій солодкий, вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю бути сильним та спритним, як супергерой. Бажаю завжди перемагати будь-який страх і підкоряти будь-яку вершину. Коханий, нехай кожна твоя мрія приводить тебе до успіху, нехай кожен твій день буде щасливішим за попередній.

Дивіться також