Мій юний друг, мій молодий товариш, вітаю з днем ​​народження. Я тобі побажати хочу океан щастя і море везіння, хочу ще міцних сил і удачі, щоб було в тебе все добре, і не інакше. Будь сміливим, відважним, сильним і красивим, веселим, добрим, чуйним та милим.

З днем ​​народження, друже. Нехай у твої плани не входить киснути та сумувати. Нехай кожен новий день буде приводом для прагнень, бажань, мрій, натхнення та перемоги. Бажаю тобі крутих підйомів у житті, величезного заряду позитиву, у кишенях — грошенят побільше, а поряд — дівчат краще.

Дружино, вітаю з днем ​​народження. Бажаю всіх благ, цілеспрямованості, непереможної сили, постійної впевненості, великих можливостей та частих перемог. Нехай на твоєму шляху стоять покажчики на щастя, нехай постійно дме попутний вітер удачі та добра.

Дружино, вітаю з днем ​​народження! Бажаю, щоб твій чудовий настрій та натхнення були невичерпними! Нехай у твоєму житті буде багато кохання, тепла, досягнень, щастя, усмішок та надійних попутників. Достатку, здоров’я, радості та багато-багато успіхів!

З Днем народження мій друг. Бажаю тобі бути активістом та ентузіастом, альтруїстом та імпресіоністом, іноді авантюристом та трохи ілюзіоністом. Бажаю, щоб тобі все вдавалося, щоб кожна мрія виконувалася. Будь вічно юний, успішний, гарний, відважний і невтомний!

Мій юний друг, мій вірний товариш і моя підмога, вітаю тебе з днем ​​народження! Хочу тобі побажати великого прагнення до свого світлого та самостійного майбутнього, успіху та удачі на шляху, старанної роботи та вірних життєвих рішень, наполегливості та завзятості, любові найміцнішої та радості душі.

Мій добрий друже, відважний хлопче, день народження сьогодні в тебе. Вітаю від душі, дорогий і бажаю завжди йти за покликом серця, прагнути вершин успіху і щастя, злітати до небес і радіти приємним дрібницям, знаходити у всьому позитивні сторони, вірити в себе і радувати близьких своїми перемогами.

Найспритніший і найкрасивіший юнак сьогодні відзначає день народження. Вітаю тебе! Я бажаю, щоб доля була твоя веселою і легкою, щоб на шляху твоєму було багато щастя і удачі, щоб тебе оточували люди, що люблять, щоб ти був щасливий, здоровий, чарівний і чудовий.

Дивіться також