З днем ​​народження, чудовий хлопець. Бажаю тобі чудового та щасливого життя, в якому буде багато подвигів та доброї слави. Будь справжнім лицарем, вірним другом, сміливим та безстрашним хлопцем. Нехай буде багато справжніх пригод на твоєму шляху, нехай всю дорогу з тобою подорожує твоя удача та везіння.

Вітаю з днем ​​народження бравого юнака і хочу побажати оптимізму та любові, щастя та веселощів, удачі та радості, впевненості та цілеспрямованості, успіху та везіння, здоров’я та відмінного настрою.

Я бажаю тобі, щоб нові відкриття розбурхували твою уяву, щоб горизонти допомагали пізнавати себе та свої цілі. Нехай життя не підкидає неприємних сюрпризів.

Зараз ти перебуваєш у чудовому віці — ти стоїш на порозі нового, і в твоїх силах вибрати шлях, який відповідає твоїм принципам і прямує безпосередньо до слави та успіху. Бажаємо знайти своє місце. Спробуй на смак це життя, бери від нього безліч позитиву та знань. Не стримуй свою підліткову енергію, а, спрямувавши її в мирне русло, прагну назустріч вітру та успіху. З Днем народження!

Ти знову на рік старший, з чим я вітаю від душі! Це прекрасний вік, що найбільше запам’ятовується, адже перед тобою відкриті всі двері та дороги! Бажаю знайти себе в житті та щодня проживати по максимуму!

Вітаю з днем ​​народження! Бажаю у всіх справах та починаннях займати лідерські позиції, бажаю веселої та яскравої молодості, взаємної любові та щастя, енергійності, надійних друзів, незламних успіхів, сміливості та стійкої впевненості у собі.

Нехай буде в тебе респект і повага, нехай завжди подобається у дзеркалі своє відображення, нехай будуть гроші на важливі справи та кишенькові витрати, нехай ніколи не розіб’ється на уламки твоя мрія. З Днем народження! Бажаю крутих зльотів та постійного везіння.

У твоєму віці стільки прекрасного та незвіданого. Перші почуття, перші танці і бурхливе шкільне життя! Не відмовляйся від цього, не намагайся дорослішати, насолоджуйся миттєвістю та легкістю моментів. З днем ​​народження, нехай всі твої найпотаємніші мрії здійснюватися!