Від племінникаВід племінниківВід племінниціДвоюріднійДушевніКороткіКоханійПрикольніТітці чоловіка

Дорога тітко, у такий знаменний день я вітаю тебе з днем ​​народження! Ти настільки прекрасна, що я б хотіла помітити це особливо, адже це важлива частина кожної жінки, і це робить тебе красивішою. Але в кожній є своя особливість, що дає унікальність. У тобі це харизма і душа, адже інакше тобі не присвячувалося б вітання від мене!

Люба моя, тітко! Вітаю тебе із таким незвичайним святом, з днем ​​народження! Нехай завжди тобі супроводжують успіх, успіх. Нехай на твоєму шляху завжди будуть лише білі смуги. твої рідні та близькі люблять тебе, дарують турботу та любов. У твоєму будинку завжди панують теплота та добробут. Зі святом.

Шановна тітка! Ти чудова подруга, добра порадниця, чарівна жінка, мудра красуня. Бажаю тобі жити в радості та гармонії, бути оточеною турботою, любов’ю та увагою.

Дорога тітонька! Від щирого серця прийми вітання бути завжди здоровою, усміхненою, радісною. Нехай у всіх справах все вдається і виходить. Щоб удома завжди панувала любов, спокій та затишок, а на роботі – порядок, цікаві справи та висока зарплата. І менше розладів та сумів. З Днем народження!

Тітонько люба, з днем ​​народження вітаю я тебе. Бажаю довгих років життя, здоров’я, порозуміння в сім’ї, вірних та близьких людей поряд!

З днем ​​народження, тітонька кохана, моя друга мама! Нехай завжди над головою співають голосисті солов’ї, а в серці цвітуть найніжніші й пахучі квіти. А сама порхайте по життю легким метеликом, іноді бурштиновим бджілкою. Нехай у домі твоєму завжди ллється тихе світло сімейного щастя.

Хочу привітати свою кохану тітку з днем ​​народження! Дякую за доброту та підтримку, бажаю всіх благ, які тільки існують у нашому житті! Нехай буде здоров’я, запас душевної енергії та радість спілкування з близькими.

Моя чудова тітонька, вітаю тебе з днем ​​народження. Нехай буде в твоєму житті все прекрасне і чудове: і свіжість від ранкової краплини роси, і тепло від ніжних променів сонця, і приємний аромат улюблених квітів, і легка дорога до країни щастя, і міцні обійми рідних, і потаємні мрії душі.