Люба моя тітонька! Вітаю тебе з днем ​​народження! У багатьох ситуаціях ти намагалася замінити мені маму, тому я бажаю тобі всього найтеплішого, що побажав би своїй найдорожчій людині — мамі, а саме здоров’я! А решта при чудовому здоров’ї приходить сама!

Мила тітонька, твій племінник вітає тебе з днем ​​народження. Бажаю тобі, люба, щоранку прокидатися щасливою та натхненною людиною, щодня сяяти від радості та дарувати оточуючим тепло свого серця, щовечора проводити у добрій атмосфері променистих усмішок та близьких людей.

Племінник свою тітоньку вітає з днем ​​народження. Дорога моя, я бажаю тобі йти світлою дорогою щастя і любові, осягати успіх і радість на шляху, досягати всіх цілей і бажань, прагнути мрій і не втрачати оптимізму душі.

Дорога тітонька, хочу цього дня народження побажати тобі виконання заповітної мрії, здоров’я, сімейного, суспільного та матеріального благополуччя. Усміхайся сьогодні і не сумуй!

Племінник вітає дорогу тітоньку з днем ​​народження. Мила моя, бажаю цвісти найпрекраснішою квіткою і наповнювати цей світ ароматом щастя та радості. Нехай у твоєму житті не буде нудних і похмурих днів, нехай кожна мить буття буде по-своєму особливою і чудовою.

Дорога тітко, нехай Вас обходять стороною біди та негаразди. Нехай у Вас ніколи не буде проблем зі здоров’ям та у справах, а також нестачі грошей, кохання та уваги. З Днем народження!

Моя мила тітонька, прийми вітання у свій день народження від свого племінника. Бажаю яскравих усмішок і дзвінкого сміху, що продовжує життя, бажаю бадьорих сил та вірних рішень, що призводять до успіху. Нехай будь-які твої помилки залишаються в минулому, нехай за будь-яку твою добру справу тебе чекає добра відплата долі.

Мила тітка, твій племінник вітає тебе з днем ​​народження. Від щирого серця бажаю тобі, дорога, високої ерудиції та бравої кмітливості, великої поваги та цікавих життєвих захоплень, успішної діяльності та незаперечних перемог, вічного щастя та вірної любові.