БагатодітнийВід дітейВід дітей та онуківВід дочкиВід дочки та зятяВід синаВід сина та невісткиДушевніКороткіМамі дівчиниМамі другаМамі подругиМамі хлопцяМачусіМолодійПрикольні

Мила матуся, зі святом! Залишайся завжди такою ж турботливою, красивою, розуміючою та мудрою. Нехай здоров’я тебе ніколи не турбує, нехай турботи не змушують морщити лоба, нехай щодня привід зрадіти і посміхнутися. Знай, ми тебе дуже любимо та цінуємо. Цілуємо тебе. З Днем народження!

З Днем народження! Бажаю Вам всього світлого і прекрасного, нехай у домі буде достаток, затишок і ніколи не вщухає сміх, завжди залишайтеся такою молодою та позитивною мамою!

Мила мама та чудова теща відзначає сьогодні день народження. твої діти щиро тебе вітають. Бажаємо миру та спокою на душі, втіхи та радості на серці, поваги друзів та знайомих, любові рідних та близьких. Рідна наша, будь завжди такою ж чудовою, щедрою, доброю, чудовою та мрійливою.

Вітаю! У житті головне здоров’я, опора та підтримка близьких людей, друзів, прагнення до перемог та здійснення планів. Бажаю, щоб у Вашому житті все це було нескінченним потоком!

Наша дорога матуся та найулюбленіша бабуся, бажаємо тобі бути завжди веселою, усміхненою. Ніколи не сумуй, не засмучуйся. Нехай душа твоя завжди буде спокійною за нас, дякую, що виростила, вклала стільки праці. Ми всі тебе дуже любимо, разом з тобою радіємо та разом сумуємо. Живи довго-довго і будь щасливою.

Вітаю з днем ​​народження чудову жінку – маму мого друга! Бажаю, щоб у Вас виходило все, за що Ви тільки не візьметеся. Достатку Вам, любові, надійних друзів та чудових перспектив. Нехай усі життєві ситуації Вас радують та приносять лише позитивні результати. Щастя вам!

Люба матусю, вітаю тебе з днем ​​народження! Залишайся завжди молодою в душі, щасливою та чарівною! Бажаю тобі, щоб здоров’я турбувало якнайменше, на роботі хвалили якнайбільше, а в подарунках було тільки те, що тобі подобається!

Мамочко, нехай на твоєму обличчі завжди сяє щаслива посмішка, а очі горять від радості.