Вітаю з днем ​​народження чудову жінку – маму мого друга! Бажаю, щоб у Вас виходило все, за що Ви тільки не візьметеся. Достатку Вам, любові, надійних друзів та чудових перспектив. Нехай усі життєві ситуації Вас радують та приносять лише позитивні результати. Щастя вам!

Чудову, милу та добру маму мого друга вітаю з днем ​​народження. Бажаю чарівної краси та душевної радості, прекрасного настрою та сімейного благополуччя, приємних сюрпризів життя та удачі, веселих свят та довговічного щастя.

Дорога мамо мого друга, щиро вітаю Вас з днем ​​народження! Я бажаю Вам любові, добра, достатку, радості та процвітання, а також миру, натхнення, удачі, сімейного затишку та невтомної віри у диво. Адже якщо в нього вірити, воно обов’язково станеться. Здоров’я Вам та прекрасних днів життя в задоволення для душі!

Вітаю Вас, мамо мого друга, з днем ​​народження! Бажаю бути бадьорою та здоровою. Бажаю позитиву, добра, щоб життя ставало кращим, приємнішим, веселішим. Нехай Вас завжди оточують затишок, гармонія, доброзичливість, а всі надії на краще нехай завжди виправдовуються!

Поспішаю Вам сказати, що у найкращої людини сьогодні день народження! Я бажаю частіше посміхатися, завжди знати, що навколо найближчі люди, які щиро люблять і бережуть Вас. Зі святом!

Вітаю вас! Я бажаю залишатися настільки ж красивою, благородною та ніжною. Нехай у житті буде місце для усмішок та щастя, щоб навіть невелика нагода дарувала позитивні емоції.

Мила, добра, чудова мама мого друга, цього чудового дня — дня Вашого народження — хочу від душі побажати, щоб ніколи не погас вогник надії Вашого серця, щоб вічною любов’ю наповнено вогнище Вашої родини. Дякую Вам за те, що у мене є такий добрий і надійний друг. Будьте завжди чудові та по-справжньому щасливі.

Нехай кожен Ваш ранок починається з доброї звістки, щодня приносить радість і задоволення від зробленого, а щовечора дає відчуття затишку, умиротворення та спокою. Нехай радує здоров’я, супроводжує удача, здійснюються мрії та бажання. З Днем народження!